Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 25

Téma: Lze připojit 2.1 repro soustavu k notebooku?

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Chci si kupovat Repro 2.1 a mám notas připojim ktemu aj subwofer? Chtěl bych tyto LOGITECH Z-2300, 200W RMS,THX cert. 2.1 http://www.barbone.cz/?stiid=41272&s...HX%20cert%2021
    Dík za radu!
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Záleží na konektorech... Kolik jich noťas má?

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Hmmm jak říká Smeli "křišťálový koule došly ve středověku...". Jak máme vědět jestli půjde v tvém notebooku zvukovka, když nám ani neřekneš co je ta za notebook?

Jestli má 5.1 (a více) zvukovou kartu, tak ano.

EDIT: nezáleží na konektorech... i z jednoho "jacka" se dá vytáhnout celé 5.1...

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Mám tam 3! Mikrofon , vystup na sluchatka a este jeden modrej

Registrace
    Sep 2007

S tím bys neměl mít problém.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Klingacikx
    Registrace
    May 2007

Pôjde to, jeden konektor ti bude stačiť ten subwoofer nepotrebuje osobitný signál.
    Naposledy upraveno uživatelem Klingacikx: 22-12-2007 v 16:48

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    S tím bys neměl mít problém.
    Takže je můžu vzít? Ja si nebyl jistej abych to nekoupil a pak me subwofer necucel doma! Jinak dikec

Registrace
    Sep 2007

Půjde to, u těch beden bude návod, co zapojit kam, a pak přehrávání doladíš v ovladačích.

Registrace
    May 2006

Vidím, že mě tu ignorujete... No ale pak si nechoď stěžovat, že to nejede. Kolik z vás mělo doma starou 2.0 zvukovku? Kolik měla konektorů? Třeba moje měla také tři (mikrofon, vstup a výstup).

Hmm a jestliže má hoodně starej noťas, tak nevidim důvod, proč by nemohl mít pouze 2.0 zvukovku.

Samozřejmě to je teoreticky, ale vy snad víte co má za noťas, že tady s takovou jistotou tvrdíte, že to půjde (je samozřejmě možné, že si zvuk rozděluje subwoofer, ale to tu nikdo nepsal. Takže předpokládám, že nikoliv nebo to lze zapojit všechno na jeden jack, ale to je lehce prasárna... ) ?

Mimoto jak jsem psal... absolutně nezáleží na počtu konektorů. I z jednoho jacka se dá optikou vytáhnout 5.1 zvuk.

A naspoled... co je to zde pitomý názvy témat? "I need help", to je skoro na kartu . Takže pro příště....

Registrace
    Sep 2007

Rozhodně jsem vycházel z toho, že na brutálně starý noťas si nebude kupovat repro za 3,5 tisíce. Když už pomineme, že kvalita starých zvukovek bude pokulhávat, určitě toho není moc, co by na starém notebooku využil. Snad tak akorát filmy, ale pro ty by chtěl spíš 5.1, než 2.1, 2.1 bych viděl spíš na herní využití a hudbu.

A osobně bych všechno na jeden konektor nezapojoval, pokud bych nemusel. Je zbytečné, aby se repráky snažily počítat zvuk z jednoho kanálu, když ho může dostat hezky rozdělený do jednotlivých konektorů a pouze ho reprodukovat.

Registrace
    May 2006

OT: Můžeš si předpokládat co chceš, ale tvoje tvrzení je založeno na nějakých tvých předpokladech. Takový předpoklady jsou tak akorát na dvě věci...
    A co třeba, že by měl doma sestavu a notebook k tomu napojoval jenom občas? Já mam vedle sebe taky starej šrot a v něm sluchátka za 2,7k Kč. Navíc kvalita starých zvukovek není zase tak špatná... Prostě se příště hezky zeptej na všechny možnosti než odsouhlasíš cokoliv... nic víc, nic míň.

Obyvatel SHW Avatar uživatele ...No...Name...
    Registrace
    Aug 2007

Uznávám že máte všichni pravdu...Ale protože tenhle konkrétní model repra má jen jeden vstup(2 sinche pokud se nepletu),tak mi to hádání přijde zbytečný... http://www.czechcomputer.cz/disc_doc...html?ansid=361
    Naposledy upraveno uživatelem ...No...Name...: 22-12-2007 v 18:50

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od P@pi Zobrazit příspěvek
    Mimoto jak jsem psal... absolutně nezáleží na počtu konektorů. I z jednoho jacka se dá optikou vytáhnout 5.1 zvuk.
    Opravdu lze na jack připojit optiku? ;-)

Registrace
    May 2006

Jak jinak bys chtěl vytáhnout z jacka u notebooku 5.1? ;-)

Koupíš redukci z 3,5mm jacka na toslink a připneš to do výstupu. Viz.: http://www.okcomputers.cz/redukce-to...-spdif/d-55228.

Ale jestli tu jenom slovíčkaříš, tak ti snad dám kartu .

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

2.1 repro jdou přeci připojit k jakékoliv zvukovce, i dvoukanálové. O rozdělení basů a zbytku se nestará zvukovka, ale zesilovač v těch repro, nejčastěji v subwooferu. Připojují se jedním jackem....myslím, že se nepletu....?

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Neumim se připojit na notebooku k wi-fi
    Od dolar8 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-05-2014, 12:17
  2. Doporučte hudební soustavu 5.1
    Od Vitenuto v sekci Audio
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 02-09-2012, 10:19
  3. jak pripojit PC k TV?