reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Redstar rs-502 - jak hrjou

haCR (149)|26.12.2007 09:36
dobrý den chtěl bych si koupit tyto reproduktory nemá s nimi nekdo zkusenost.cetl jsem ze pry jsou tam strasně malé basy a ze jsou s nimy celkove velke problémy?můzete poradit dekuji
...No...Name... (586)|26.12.2007 10:45
Konkrétně tohle repro jsem neslyšel.Doma mám ale jiný model od této značky.Je to sice "jen" 2,0 , ale zvuk nemá chybu.Jediný velký problem co jsem s nimi měl(asi za 9 měsíců co je mam) byl takový,že mi z pravého repra vycházely divné zvuky...ale to zpravilo upravení vnitřní kabeláže.Takže do značky RedStar bych se jít nebál.

Ovšem osobně bych ještě počkal,připlatil si a koupil raději Creative Labs Gigaworks ProGamer 500 THX.Jsou sice o pár stovek dražší...ale těch pár set určitě poznáš na kvalitě zpracování i na kvalitě zvuku...
Withman (1337)|26.12.2007 23:47
Jelikož jsem měl tu čest sejít se produkty firmy Redstar, jak reproduktory, klávesnice, myši, case...tak bych se jim velmi rychle vyhnul. Designově jsou jejich produkty hrozné, kvalitativně ještě hůře...:(
...No...Name... (586)|27.12.2007 10:10
[QUOTE=Withman;75598]...Designově jsou jejich produkty hrozné, kvalitativně ještě hůře...:([/QUOTE]
To souhlasím...repro se mi líbí jen když u něj nesedím moc blízko...Ale po zvukové stránce to zas tak hrozné není...
student12 (1)|7.9.2008 19:24
No pokud se ještě rozmýšlíš jestli si máš koupit redstar rs-502, tak ti radim že jo. Já je osobně mam a hrajou fakt skvěle. Můžeš si nastavit hlasitost předních, zadních repráků a centrálu a subwooferu. Subwoofer hraje fakt suprově, taky je velkej jak dva PC vedle sebe. Celá soustava váží 32 kilo, což znamená, že je z masivního dřeva. Poměr ceny a kvality je super. Já osobně si myslim, že konkurenci v téhle cenové relaci budeš hledat těžko. Doporučuji koupit si tuhle sestavu.
ICEBOSS (3435)|17.9.2008 13:26
Co jsem mel tu zkusenost z redstarama 5.1 a takovy ty veeeeeliiikyyy 2.0 - tak strasny - oboje. Zvuk plochy, zahuhlany, kvalita priserna. Moje stary plastovy Creativy DTT2200 hraji uplne jinou ligu. Mozna jsou na tom RS-502 lip, ale nerisknul bych si to.