Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 83 z 83

Téma: Počítačová sestava ANO/NE

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeus(CZ)
    Registrace
    Dec 2007

Já za něj dávám 1570,- Kč :-). To je litr a půl, dva tisíce si 1) nemůžu dovolit (ano, TEĎ po Vašich radách mě omezuje i to pětikilo :-D - ale i tak jsem rád) a 2) je to fakt moc :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

No Gemin za 900 + dve Noctuy 120 po 400,- je spis 1700,-

Ale jestli chces za kazdou cenu Noctuu, kup za 1300,- Noctua NH-U9F, prece kazda stovka dobra ne?

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od husky14 Zobrazit příspěvek
    No Gemin za 900 + dve Noctuy 120 po 400,- je spis 1700,-

Ale jestli chces za kazdou cenu Noctuu, kup za 1300,- Noctua NH-U9F, prece kazda stovka dobra ne?
    Noctua NF-S12-1200 stojí v Alfě 378,- (prodejna), GeminII 990,- no ale pořád je to lepší než NH-U9F kvůli ofuku desky.

Registrace
    Dec 2007

No tak to jste mě dostal ... Teď jsem už úplně 'zblblej'. Mrknu na to, snad to nějak rozřeším ...

Jinak, ten Gemin jsem našel nejlevněji za 829,- Kč a Noctuu za 370,44 Kč takže celkem těch 1570,- Kč.
    To je rozdíl cca 280 Kč, a myslel jsem že 'GeminII je krutě hustá vymakaná věc, co chladí nejen CPU, ALE DOKONCE i základní desku' ... Ale nevím, prostě to nějak proštuduju ...

Jinak teda zatím přikládám ZIP soubor, ve kterém je Excelem 2007 vygenerovaný MHTML soubor .mht s aktuální verzí 'mé' sestavy, zatím tedy s Geminem. MHTML možná není obvyklé, ale jde to otevřít v každém Internet Explorer (pfui!), tak by to mělo jít i Vám ... Kdyžtak nahradím tradičním obrázkem.

Děkuju,
    Připojené soubory Připojené soubory

Registrace
    Apr 2007

Já už bych to zbytečně nerozmazával, chlazeno to bude dobře tak nebo tak. Maximálně ještě bych rýpnul do Turbo modulu, vždycky jsou lepší větší ventilátory než menší, čili nějakou 120mm...nebo klidně dvě (1x nebo 2x Arctic-Cooling Arctic Fan 12PWM, 120x120mm, dva zse půjdou na menší otáčky

Registrace
    Dec 2007

OK.. A celkově?

Sestava dobrá, podle Vás všech skvěle vyladěná, dobře chlazená - doufejme i tichá, žádný problém s kompatibilitou (o kterém byste věděli nebo mysleli), do bedny to všechno v pořádku nacpu (asi), zdroj v pohodě ... ?

Ještě jedna věc ... (rozdělená do několika bodů :-D)

1) čekám, až bude ten čtyřjádrový procesor, který jsem uvedl v tom .mht (Quad Q9450)
    2) pořád mi chybí dost peněz, takže - mám počkat do toho (já nevím třeba) března, až bude Quad, nebo začít postupně nakupovat (třeba proto, že v únoru už nebudou stát ramky 1800,- ale 180 000,-)
    3) myslíte, že se něco za ty dva/tři měsíce výrazně změní? Mně to všechno takhle připadá velice 'aktuální'
    4) nerad otvírám stará témata, ale až pak budu mít našetřeno, tak se ozvu a poprosím (prosím prosím) o závěrečnou konzultaci ... Budu sice hardware poctivě sledovat, ale kdyby mi třeba nějaká změna k lepšímu unikla, ať nekupuju blbiny :-)

5) MOC Vám všem děkuju za to, že jsme mi tady obětovali tolik času a příspěvků (tohle je skoro rekord sekce, jak tak koukám), doufám, že i já se někdy něco naučím, abych mohl ostatním (nebo dokonce Vám) v něčem poradit ... Hodně štěstí, zdraví, pohody, spokojenosti a kvalitního hardwaru do roku 2008 !!!

Děkuju,

Registrace
    Apr 2007

Můžeš nakoupit zatím věci, které nezlevní, např. ty ventilátory, skříň apod. Paměti sleduj jako ostříž, možná ještě půjdou mírně dolů, aler podle mě tak maximálně na začátku února půjdou nahoru a už se nikdy nezastaví, takže až to přijde, kup je Desky přijdou za stejnou cenu nové, to se budeme hádat zase znovu Procesor nevím nevím, osobně si myslím, že to bude jako s G92 kartami...ačkoliv březen je daleko, tak možná...mají totiž jen myslím 4 továrny se 45nm linkami, krom velké zmetkovitosti nové technologie se tam budou dělat i serverové čipy.

ADD// tobě též

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Zeus(CZ) Zobrazit příspěvek
    ....myslíte, že se něco za ty dva/tři měsíce výrazně změní?
    Tak tohle je na kristalovou kouli a tu tady bohuzel nikdo nema (taky muze prijit menova reforma), takze se jen drz toho, co psal PB: sleduj hlavne pameti a zbytek (zdroje, skrine, fany) budou vzdycky +- nastejno.... a co se MB tyce, fakt tezko rict....

Tobe taky vsechno nejlepsi do Novyho roku.

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. Počítačová sestava _červenec 2009
    Od papajda v sekci PC - archiv
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 11-07-2009, 15:55
  2. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 01-06-2008, 20:33