reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s nahráváním u Panasonic DMR-EH55

Cermy (6)|27.12.2007 19:07
Zdravím všechny,
poslední dobou mám problém s nahrávaním libovolného programu na tento rekordér (někdy jde, někdy ne). Místo videozáznamu se mi zobrazí pruhy po celou dobu nahrávání. Nezáleží na tom, který program nahrávám (Čt1, Nova, Prima, JOJ...). Zkoušel jsem znovu naladit všechny programy na rekordéru, ale dnešní záznam opět KO. Mám kabelovou televizi TKR Jašek Rožnov p.R.
Díky za každou radu
...No...Name... (586)|27.12.2007 20:34
Zatím ti neporadím,ale protože se nám nedávno u příbuzných objevil podobný model(DMR-EH57EP) tak na to zkusím po víkendu kouknout...A zkoušel jste zda to dělá při nahráváních jak na HDD tak i na DVD?
Cermy (6)|27.12.2007 21:00
Na DVD nenahrávám (kvůli stříhání reklam). Ale mám takové tušení, že to má spojitost s kabelovou televizí. Problémy nastaly cca půl roku zpět (předělávala se kabelovka - nový majitel).
...No...Name... (586)|27.12.2007 21:13
Tak zkuste nahrát něco,co chytáte na analogový(nebo digitální) tuner přes anténu a uvidíme.Když to půjde,tak budeme mít jasno...teda polojasno...
Ivo Mašek (507)|27.12.2007 22:14
Zkus do okruhu koaxu mezi TV zásuvku a přístroj vložit toto:
http://masek.ic.cz/index2.html
Jirka l (1)|29.12.2007 22:44
Mám stejný problém.Závada se vyskytuje občas.Někdy je obraz úplně prouhovatý a někdy jen v horní polovině.Vyskytuje se při nahrávání z DVD tak i satelitu takže není závada v tuneru ani signálu.
Cermy (6)|5.1.2008 22:01
Díky všem za info. Po Vánocích kromě jednoho filmu nahráno vše bez problému :)