Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: X1950 PRO Sapphire 512MB AGP8x, pruhy pres monitor a seknuti PC

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Věř jedině testům a zkušenosti. Jak jsem např. zjistil, zatím jsem neviděl jedinou IT firmu, která do stránky o sobě nepíše "xxx is one of the world's leading providers (manufacturers)...". Jo a sry za překlep, ten zdroj je Seasonic
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

[QUOTE=husky14;76304]Zkusil si ty starsi drivery? Na AGP nepouzivej novejsi nez 7.7, jak pise Klingacikx.[/QUOTE]Tak me napada tohle jeste doplnit.... dneska vysel na CD-R clanek [B][URL="http://www.cdr.cz/a/23246"]Jak je to s podporou Direct3D v Catalystech u AGP Radeonů?[/URL][/B], kde je v podstate ze strany technicky podpory ATI priznan a potvrzen problem na AGP s drivery 7.8 a vys.... [SIZE="1"](zajimavy cteni)[/SIZE]

[B]Tak snad to majitelum AGP Radeonu pomuze nebo aspon poda vysvetleni.[/B]

Btw. jako bonus je tam navod na pouziti knihovny [I]ati3duag.dll[/I] ;)

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sieben
    Registrace
    Jan 2007

pokud ot nebude zdrojem a karta ti pojede stabilně pouze v podtaktovaném režimu tak ji stejně reklamuj: karta nezvládá výrobní takty...

2Husky: moc zajímavej článek , zase sem o něco chytřejší

Obyvatel SHW Avatar uživatele xSten19
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Vacik Zobrazit příspěvek
    Diky, ze jsi mi otevrel oci, je videt, ze jsem mel malo informaci pred koupi.
    Navic jsem si myslel, ze to co vyrobce napise, tak toho dostoji...jde videt, ze jsem byl blahovy.
    Kazdopadne su nastvanej, protoze jsem si opravdu myslel, ze jsem investoval do kvalitniho zdroje s dostacujicim vykonem.

Zase jsem byl donucen se poucit z vlastni chyby, ...ach jo, kdyby to alespon nestalo tolika penez :-)
    LC Power nepatří do kvalitních zdrojů a nikdy ani patřit nebude si kup něco jak říkal kolga Fortron,Sensonic nebo ještě Corsair toho mam já mam verzi HX520W ale stojí 2400Kč takt o je asi moc a nebo potom Enermax ale to je asi nejdražší firma

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Problem s PC-pruhy pres monitor..posleze nenajede win.
    Od Smajdlik v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 28-02-2010, 20:18
  2. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 17-03-2007, 22:15