reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Předmět: mys na grafiku a obcasne hrani - max 1200,-

vsn (140)|28.12.2007 19:21
Zdravim,

(mělo by to smerovat spise do poradny ale tam mi nejde vytvorit nove tema :/ )


potreboval bych nejakou kvalitni mys hlavne pro tvorbu vektorove grafiky a obcasne hrani CS.

Kamarad poradil MX518, me se libi jeste od logitechu VX Revolution (http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=39849)

kterou z nich mam vzit, nebo mam vzit jinou?

drat / nedrat nehraje roli


u PC travim vetsinu dne.


dekuji
johny__g (6387)|28.12.2007 19:39
Já osobně mám MX510 a nestěžuji si, ale myš je hodně individuální věc, chce hlavně zkusit jak ti padne do ruky. Já mám třeba delší prsty, tak se mi ta MX510 dobře drží, je relativně velká. Zkus zajít někam kde mají myši vystavené (ne zverimex!) a ochytat si je, až zjistíš jaká ti do ruky nejlíp padne tak zjišťuj technické podrobnosti, odezvu a tak.
mech13 (5526)|28.12.2007 19:57
v poradne tema nevytvoris, poradna je pouze pro neregistrovane. ty jsi plnohodnotny uzivatel tak proc bys tema nezalozil v radne sekci:)

dulezite jsou tve osobni preference: jak velkou mas ruku, sedi ti spis tezke nebo lehke mysi... jake byly tve predchazejici mysi a co ti na nich vadilo a co se libilo?
vsn (140)|28.12.2007 20:29
ok, dekuji za rady ... co se tyce toho jestli padne nebo nepadne do ruky tak to si odzkousim v obchode

jde mi spise o to jestli neni uz MX518 zastarala a nebyla by lepsi volba treba nejaky laser v podobne cenove hladine ...
Pavel Boček (4169)|29.12.2007 01:00
Klasika je též Razer DiamondBack. V létě přišla velká řada skvělých nástupců známých myší, ale žádná z nich zatím nesplňuje cenový limit, to přijde za dva roky, podobně jakom u té MX510/518 či DiamonBack.
vsn (140)|30.12.2007 19:33
Pavle,

Dekuji, na czc jsem koukal jeste na Razera Pro V1.6 a Krait,
co jsem vycetl s diskuse, tak se Pro v1.6 oproti diamondback (u te maji dodaci lhutu neznamou) nijak nelisi a krait ma mene tlacitek

zkusim si je nekde v obchode osahat a vemu to co mi padne lepe do ruky ...
meeee (1110)|4.1.2008 11:03
[QUOTE=vsn;76799]
co jsem vycetl s diskuse, tak se Pro v1.6 oproti diamondback (u te maji dodaci lhutu neznamou) nijak nelisi... [/QUOTE]

Liší se použitými materiály, u Pro v1.6 ty plasty prý smrdí. To ale nemohu potvrdit, to je jen výtah z diskuze. Jinak na DB Plasma se dost potí ruka, ta myš je celkem teplá. Jak je tomu u ostatních DB nevím. Jinak je DB slušná myš.
pas!k (3765)|4.1.2008 11:12
Na pixmanii jsem nasel razer death addera za 1059 vcetne DPH nevim zda je to preklep ;) Za tu cenu nic lepsiho nesezenes ..