reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): Problém obrazem videa do pc

Neregistrovaný (0)|28.12.2007 22:24
Jméno tazatele: Rellic

Znění dotazu:
Mám problém.
Je to tak rok, co sem si napojil video na PC do grafiky a přes Pinnacle nahraval kazetu do pc.Vše fungovalo.Pak se to vypojil a dnes sem to zkusil znovu a nic.Zvuk mi jde z videa, ale obraz nikoliv.Vše funguje.Mam to zaple na ATI T200 AV stream Analog Capture jako minulZkouším NTSC i PAL ale s obrazem to ani nehne a přitom na televizi video funguje jak má.
Porďte čím to je,zkoušel sem i jiné programy a nic.Mám Ati Sapphire 1900XT 512 PCI-E a ovladače verse. 7.10.Už fakt nevím, zkusil sem vše, krom jiných ovladačů a to se mi zdá blbost, když mi vše jiný funguje.Kabely sou v poho,připojené to je taky jak má..Díky za radu

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Používám Windows XP SP2, Grafiku ATI Saphhire1900XT 512 PCI-E
husky14 (4214)|28.12.2007 22:30
Jestli mas i stejnou verzi Pinnaclu jako pred rokem tak jedinej rozdil bude ve verzi ovladacu.
Nic bych za to nedal, ze kdyz zkusis puvodni ovladace (jako pred rokem), tak ti to pojede.... ;)
Rellic (0)|28.12.2007 22:40
NJN, ale kdyz si to vemes zpetne, tak to byli ovladače nějaká ta verse 6,7-6,8..A vracet se zpetně k těm ovladačům :( JJ versi pinnacla mám pořád stejnou.
Tak já zkusím asi spíše novější ovladače.Mrsknu tam 7.12 a pak se uvidí.Pak to strčím ještě k brachovi a pokud to jemu pujde, tak pc vyhodím z balkonu, třeba se na te zime vzpamatuje. :)--Jinak dík za radu.
husky14 (4214)|28.12.2007 22:48
Tak 7.12 bych ani nezkousel.... max. 7.3 nebo 7.4.

Imho od ty doby, co jsou na trhu HD2xxx a HD3xxx, tak se na karty X1xxx po strance ovladacu moc nehledi a vetsinou jde jen o snahu nejak optimalizovat novy HD karty v nejaky hre, ktera zrovna vyjde a ve ktery maj problemy (nemluve o vselijakych hotfixech, dokonce i na 3Dmarky :D)....

Btw. ty 6.7-6.8 pro Tebe budou idealni ;)
Rellic (0)|28.12.2007 22:57
No tak si mě přesvědčil. :) Nejdřív to ale strčím k tomu brachovi a když mu to půjde, tak si tam dám nějaký ten starší ovladač a uvidíme..TAk moc dík za rady..jdu na to.zatím cus a pěkný svátky