reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ukládání videa

B.Gen.Jack.O.Neill (165)|28.12.2007 23:26
Ahoj, když chci z nějakého serveru stáhnout přes odkaz video, tak ho IE 6 otevírá ve WMP, jak udělat aby ho prostě jen uložil? Uložit jako nejde, to stáhne jen html soubor.
Pabler (425)|28.12.2007 23:44
pokial sa nejedna o streamovane video, moze pomoct daky download manazer, DAP, IDM, FlashGet a pod
-
No ak sa jedna o stream, bude treba daky streamripper, ktory bude ukladat video priamo "za jazdy" vhodne napr. na zive vysielanie
kocourleo (110)|29.12.2007 13:46
Napiš, odkud to video stahuješ. Pokud se například jedná o streamované video, tak to se ukládá obvykle do tempu prohlížeče, najdeš ho (v případě internet exploreru) obvykle v C:\Documents and Settings\uživatel\Local Settings\Temporary Internet Files\, hledej podle velikosti nebo data, název může být nesouvisející s videem.
RHBambus (155)|1.1.2008 14:05
nepoužíval bych IE
Pavel Boček (4169)|3.1.2008 03:26
[SIZE="1"]Ono s nějakým tím rozšířením není špatné, ale Opera je prostě taková "instatní" ;):) a oproti samotnému IE daleko lepší.[/SIZE]
Zoidik (1405)|3.1.2008 06:10
Máš pravdu, opera je lepší taky ji používám, ale v poslední době mam stejny problem. Mám jeden oblibeny server na ktery se dívám ráno v práci a bývají tam velmi zajimavé videa. Jednu dobu se stahnout daly bez problému, ale v současné době to nejde přes žádný prohlížeč. Leda jak bylo zmíněno nějakym tím nástrojem. Pokud by se to veliteli SG1 povedlo, tak at se mi ozve, taky bych to zkusil....
Pabler (425)|3.1.2008 08:19
pokial to nieje dako sukromne, hod odkaz na ten server, skusime, ked sa podari napiseme ako
----
mam FF, ak sa mi daco hned otvara do wmp, tak pravyklik na odkaz - ulozit odkaz ako, a video to ulozí...
pokial sa vsak jedna o stream ako je live vysielanie, tak toto je prd platne, bo ulozí len playlist file
----
video stream som este nerippoval nejako som nemal potrebu ale pojde to obdobne ako pri audiostreamoch, cili s pomocou streamripperu ...
urcite bude take rozsirenie do Opery aj FF
Zoidik (1405)|8.1.2008 07:07
Mno takpro příklad tady jedu přikládám. Upozonuji ale předem, že spoustě lidem antivir na tyhle ruské stránky hodí hlášku že jsou azvirované, ale osobně jsem z nich za dobu asi 1,5 roku nidky nechytl žádnej vir ( stává se to u AVG!!!! )
a8nr (176)|22.1.2008 23:24
Nevíte jak dostat video ze sme.sk (bez nainstalovaného flashe)? Konkrétně tohle: http://www.sme.sk/videoplay/2623/
a8nr (176)|23.1.2008 11:06
Už jsem na to přišel, stačí zobrazit zdroják příslušného rámce, z s3.addVariable("file", escape("/storm/mmdata_get.asp?id=2623&rev=3&emb=1")); vykopírovat adresu, která po zadání do prohlížeče zobrazí mimo jiné link na FLV soubor.
Peko (3)|22.1.2009 10:50
Ahoj, máte někdo tucha, jak uložit zvuk, který se pouze přehrává online? Konkrétně ze stránek BBC? Díky.

PS Nevím, jestli tu jsem správně, ale téma mi přišlo podobné :)
EditorPO (2819)|22.1.2009 13:05
[quote=a8nr;83456]Nevíte jak dostat video ze sme.sk (bez nainstalovaného flashe)? Konkrétně tohle: http://www.sme.sk/videoplay/2623/[/quote]

Ja na to vo Firefoxe pouzivam rozsirenie FlashGot. Po kliknuti na prehravanie videa sa po chvilke na spodnej liste objavi ikonka filmoveho pasu , na ktoru ked kliknem, tak sa mi spusti program na stahovanie, ktory mam nainstalovany (vyber downloadera sa da nakonfigurovat).