reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

LCD 19" na kancelarske prace

PD (20)|1.9.2006 17:55
Zdravim,potreboval bych poradit.Chci kupovat 19tku zhruba do 12000Kc.Hry moc nehraju a dvakrat v tydnu na tom kouknu na film.Ale tak min 8 hod denne ctu,pisu,delam grafy,atd...Tzn ze potrebuju neco z ceho me nebudou bolet oci :o) Puvodne jsem mel v planu Fujitsu Siemens P19-2 nebo Samsunga.Jenze je jasny ze chci aby stal co nejmin (s prihlednutim ze do toho budu porad koukat)a protoze znamej mel Belineu a chvalil si ji tak jsem se chtel zeptat jestli mi nekdo muze rict po cem se podivat..Diky moc
Pavel Kovač (374)|1.9.2006 19:10
Pro tyto účely je celkem vhodný HP L1955, zkuste se kouknout po něm, jestli Vám bude vyhovovat.
PD (20)|1.9.2006 19:50
[QUOTE=Pavel Kovač]Pro tyto účely je celkem vhodný HP L1955, zkuste se kouknout po něm, jestli Vám bude vyhovovat.[/QUOTE]

Urcite na nej znova kouknu - o nem jsem taky premyslel.Diky za tip
PD (20)|2.9.2006 17:24
Kdyby mel jeste nekdo dobry zkusenosti s nejakym jinym tak mam jeste 14 dni,tak diky za rady :o)
PD (20)|5.9.2006 19:29
[QUOTE=Pavel Kovač]Pro tyto účely je celkem vhodný HP L1955, zkuste se kouknout po něm, jestli Vám bude vyhovovat.[/QUOTE]

Takze ted uz se jen rozhoduji pouze mezi HP L1955 nebo NEC 1970NX.Nevim proc me laka vic NEC,ale pravda je ze mi vetsina doporucuje HP - vybral by jste ho take z techto dvou?Dekuji
Pavel Kovač (374)|5.9.2006 19:38
NEC ma vyhodu v kvalitnejsim podani barev a pozorovacich uhlech. Naopak odezva je horsi. Pro kancelar jsou vhodne oba, pokud pracujete vic s grafikou tak radeji NEC, pokud prevlada klasicka kancelarska prace (psani textu, web) tak asi radeji HP protoze odezva je lepsi.
PD (20)|5.9.2006 22:59
[QUOTE=Pavel Kovač]NEC ma vyhodu v kvalitnejsim podani barev a pozorovacich uhlech. Naopak odezva je horsi. Pro kancelar jsou vhodne oba, pokud pracujete vic s grafikou tak radeji NEC, pokud prevlada klasicka kancelarska prace (psani textu, web) tak asi radeji HP protoze odezva je lepsi.[/QUOTE]

No,uvidim.Jeste mam asi 14 dni tak zvazim ktery z techto dvou.V kazdem pripade diky moc za rady a Vasi pomoc