Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: Svět hardware fórum v roce 2008

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Protože je dnešní den tím posledním v roce 2007, rád bych zde zavedl diskuzi na téma: "Co byste v roce 2008 na fóru Světa hardware uvítali za změny/vylepšení? S čím jste a naopak s čím nejste spokojeni?"

Našemu magazínu je věnované toto samostatné téma (pro lepší přehlednost).

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Zeptám se i tu, ať je to jednou pro vždy jasné. Chystají se nějaké další sekce v Downloadu vycházející z podaných návrhů ? (odkaz je sice umístěn na SHW, ale míří na fórum )

Jinak se fórum myslím opravdu dost vyvinulo (to mluvím jen za tu chvíli, kdy tu jsem) a osobně chci velmi poděkovat kromě pana Polívky i dalším, kteřím na tom mají zásluhu (kdo všechno podával náměty na zlepšení přesně nevím, tak se omlouvám za neuvedení konkrétních lidí, ale můj dík za to, kde je mnou co zahlcovat, patří všem ).

Pravidelný diskutér Avatar uživatele a8nr
    Registrace
    May 2006

Zase já.
    Posunul bych skupinu Svět hardware (magazín a fórum) někam níž. Někteří nováčci mají tendenci zakládat témata téměř v první kategorii na kterou narazí, což jsou obvykle tyto a přidělávají práci KP, kterýžto je tu jediným moderátorem.

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od a8nr Zobrazit příspěvek
    Zase já.
    Posunul bych skupinu Svět hardware (magazín a fórum) někam níž. Někteří nováčci mají tendenci zakládat témata téměř v první kategorii na kterou narazí, což jsou obvykle tyto a přidělávají práci KP, kterýžto je tu jediným moderátorem.
    dovol abych tě poopravil, moderátorů je tu mnohem víc.

a teda když už sem píšu... žádné návrhy na zlepšení atd snad nemám, nebo mě nic nenapadá. Myslím že tu vše fznguje celkem dobře a na úrovni

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

BlackFrog: ee, a8nr ma pravdu, v te sekci ma prava jen KP, mozna boboco
    ostatni moderatori maji prava jen v nekterych sekcich (ne v tech ktere se tykaji provozu a jinych aktivit)
    staci se podivat sem: http://www.svethardware.cz/forum/showgroups.php

Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
    Registrace
    Oct 2007

No tak snad méně cenzury a více tolerance (a možná i smyslu pro humor?) by to na fóru chtělo, jinak dobré.

Zvážil bych, jestli by se v menu "Mé příspěvky/Mé příspěvky" nemohly ty prispevka zobrazovat jako thready kde clovek neco napsal, aby se tak snadno a rychle mohl podivat na pripadne reakce/odpovedi.

Vic snad nic... jo jestě aby se daly nějak nahrávat obrázky na fórum - přikladat k postu - a dalo se zvolit jestli bude z nich jen náhled, nebo hned plné rozlišení obrázku. Na to jsem narazil, že to neumí (a nevím, jestli to vBulletin board vůbec umí?) a aby se obrázky nelinkovaly třeba tadyhle:
    http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=14302
    ...z imageshacku, jenž je za Atlantikem a dost často to amíkům vypadává, takže...

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od mech13 Zobrazit příspěvek
    BlackFrog: ee, a8nr ma pravdu, v te sekci ma prava jen KP, mozna boboco
    ostatni moderatori maji prava jen v nekterych sekcich (ne v tech ktere se tykaji provozu a jinych aktivit)
    staci se podivat sem: http://www.svethardware.cz/forum/showgroups.php
    Jo, já mám práva asi všude (souvisí to s tím že dělám laboratoř a další věci pro SHW), tak se pokusím více hlídat - poslední dobou jsem tu moc nebyl.

Citace Původně odesláno od trodas Zobrazit příspěvek
    No tak snad méně cenzury a více tolerance (a možná i smyslu pro humor?) by to na fóru chtělo, jinak dobré.
    Smysl pro humor - proč ne, stačí zavítat do volných témat a o spoustě z nás si rychle uděláš obrázek. Problém ale je, že zkrátka nemohou být tolerovány/přehlíženy vulgarismy, nadávky atp. - jak by to tu pak vypadalo?
    Vic snad nic... jo jestě aby se daly nějak nahrávat obrázky na fórum - přikladat k postu - a dalo se zvolit jestli bude z nich jen náhled, nebo hned plné rozlišení obrázku. Na to jsem narazil, že to neumí (a nevím, jestli to vBulletin board vůbec umí?) a aby se obrázky nelinkovaly třeba tadyhle:
    http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=14302
    ...z imageshacku, jenž je za Atlantikem a dost často to amíkům vypadává, takže...
    Možná přesně nerozumím - máš možnost nahrát obrázek na server fóra SHW - dá se na něj potom linkovat podobně jako třeba na obrázky uložené na imageshacku; druhá možnost je k určitému tématu přiložit obrázky jako přílohu.

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

tak to se omlouvám, myslel sem že je to boboco a P@pi, a to už by snad stačilo

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

trodas: mozna se ptas na neco co splnuje funkce "Rychlý upload obrázků".
    pak je moznost ulozit obrazek do prilohy k postu, tak ze kliknes kousek pod oknem kde pises post na "Spravovat prilohy"

//nevim jestli neco z toho neni nepristupny v zakladnim editoru, povol si standardni editor: Uživatelský panel -> Upravit nastavení -> dole Rozhraní editoru zpráv

Pravidelný diskutér Avatar uživatele a8nr
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od boboco Zobrazit příspěvek
    Jo, já mám práva asi všude (souvisí to s tím že dělám laboratoř a další věci pro SHW), tak se pokusím více hlídat - poslední dobou jsem tu moc nebyl.
    No nevím, pokud chápu princip toho rámečku s mody ve výpisu témat dole, tak máš v této skupině práva jenom v Odměňovacím systému.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od a8nr Zobrazit příspěvek
    No nevím, pokud chápu princip toho rámečku s mody ve výpisu témat dole, tak máš v této skupině práva jenom v Odměňovacím systému.
    Boboco má moderátorská práva na všechny sekce - ten seznam obsahuje výčet těch, kteří jsou k dané sekci přiřazeni jako moderátor, nicméně moderátorská práva (říkejme tomu přesněji oprávnění na různé druhy nadstandardních úkonů) lze nastavit nezávisle.

Registrace
    May 2006

Pokud cenzura = prosazování pravidel, které platí bez výjimky pro všechny, tak ano, zde na fóru je a bude i nadále cenzura.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Pokud cenzura = prosazování pravidel, které platí bez výjimky pro všechny, tak ano, zde na fóru je a bude i nadále cenzura.
    Naprostý souhlas.

Podobná témata

1. Magazín: Svět hardware - možnosti spolupráce
    Od Karel Polívka v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 01-06-2011, 01:00
  2. Zobrazování stránek Svět hardware
    Od ladud v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 27-01-2010, 21:12
  3. Víkendová diskuze: Hardware v roce 2010
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 04-01-2010, 22:42
  4. Víkendová diskuze: Jak vnímáte Svět hardware?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 12-01-2009, 19:48
  5. Grafiky v roce 2008
    Od MaxSand v sekci Grafické karty
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 18-09-2007, 13:16