reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Xerrog_GK01

Xerrog (13)|31.12.2007 18:37
Velmi se omlouvám za neúplnou dokončenot díla z důvodu nedostatku času. Bude-li čas mohu zájemcům později dílo dokončit. Děkuji
FINAL.jpg
Wlcek (379)|31.12.2007 19:09
Tak si myslim, že vitěz je jasnej. Je to parada, tohle bych chtěl taky umět.
tgfh (2985)|31.12.2007 21:05
[quote=Xerrog;77000]Velmi se omlouvám za neúplnou dokončenot díla[/quote]
Přesně tak, dobrá myšlenka, ale není to nedokončené.

Zdá se, že se objekt nad kachličkama vznáší, vrchní víko se opticky jeví jako více naklopené, světlo přichází ze shora dole chybí stíny, jestli tvůj podpis "leží" mohlo by ležet i logo, odraz těch nitů je moc silný.

Jinak je to pěkná práce ;), ale v tomto stavu je to moc "umělé"
Wlcek (379)|31.12.2007 21:24
Ano, je to trošku nedodělane, ale i tak si myslim že to ma velkou šanci. Muselo to dat spoustu prace...
Docela by mě zajimalo jakej program použivaš pro modelovani?? Blender a nebo spiše nějaky profesionalni program?? Jako je inventor, proengineering...?? A pak si to musel dodělavat v něčem jako Paint Shop Pro, nebo Photoshop...(moc těch programu neznam)??
A jak si pracoval s Rubi?? To si stahnul někde model?? nebo sis udělal model sam??
Nettle (128)|1.1.2008 02:12
jj ta nedokoncenost je dana zejmena tim ze je silvestr DD
Xerrog (13)|1.1.2008 02:58
Tak, jak jsem již psal do uploadu navrhů, dílo není dokončené! Za čež se omlouvám, nicméně časové podmínky byly řekněme nekompromisní, zvláště jak píše nettle, díky silvestru, na díle ještě hodlám zapracovat a případným zájemcům mohu poslat wallpaper dokončený, stejně tak ho mohu zaslat i do archivu světa hardware.
Jinak celé je to děláno 100% ve Photoshopu.
Wlcek (379)|1.1.2008 16:11
Netušil sem že photoshop umožňuje i praci s 3D modely. Budu ho muset taky vyzkoušet. Ja použivam Paintshop pro ale nemam ho moc dobře zvladnuty.

OT: Všechno nej v novem roce, snad budeš mit přiště vic času :-)
Intri (3490)|1.1.2008 18:18
Hodně luxusní wallpaper... Samozřejmě až na těch pár detailů, které byly zmíněny výše, ale jestli někdy ten wall doděláš, rozhodně ho pak sem dej. Je parádní.
cM (1)|2.1.2008 01:00
Ja mam asi prilis vysoke naroky :) Nedokoncenost je jasne viditelna na kazduckom useku tohoto obrazku, ak niekoho napadne ze toto bolo robene v nejakom modelovacom softe tak este asi vzivote modelovaci soft nevidel, a slecna v kanistri mi svojim prevedenim velmi silne pripomina lahke devy z Duke Nuke :)
Nejde mi tu o to niekoho urazit alebo zakerne podrazat nohy ostatnym, ale ked vidim tie oslavne ody, neda mi to nevyjadrit aj svoj nazor. Zo vsetkych v tejto galerii si to odomna zlizol bohuzial prave tento.

Na druhu stranu ma ale kazdy iny vkus a ako vidim aj tato pracicka ma clekom uspech. Ako som napisal na zaciatku, mozno mam prilis vyoke naroky :)
P@pi (1519)|2.1.2008 17:26
[SIZE="1"]Photoshop umí pracovat s 3D modely...[/SIZE]

Moc se mi to líbí, ale je to fakt nedodělaný a perspektiva je jak na kubistických obráskách od Picassa ;).
Wlcek (379)|3.1.2008 13:19
[SIZE="1"]Netvrdil sem, že to bylo dělany v modelovacim softě, ptal sem se na to. Ja sem pracoval sice s několika, ale jen profesionalnimy, pro techniky. Ne pro grafiky. Je v tom obrovskej rozdil.[/SIZE]

Oslavne ody na to pějem proto, že na to jak malo měl autor času, tak je to opravdu dobra prace. Že je to nedodělany?? To vime, ale i tak se to musi pochvalit.

Já Picassa rád :-) Až to bude hotove, tak to sem přidej, soutěžit sice už nebude, ale to nevadi ;-)
ICE_D (2754)|7.1.2008 18:47
Moc pekny, i kdyz je to nedodelany, tak davam plny pocet ;)
Nettle (128)|7.1.2008 23:22
Ano taktez se budu ridit heslem "give me five"