reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

zakázaní kodeků, fddshow

adolfik (236)|31.12.2007 23:12
Několik her mi nešlo spustit, kde na vině byly kodeky (u mě fddshow). Šlo o začáteční videa. Ručně jsem je v poho spustil, ale samotná hra to prostě nepřehrála a místo, aby to přeskočila, tak spadla.
Potřeboval bych poradit, jak by se dali kodeky "zakázat". V samotném nastavení fddshow můžu dát "disabled", ale musel bych to klikat u každého filtru (kodeku) zvlášť (asi jsem slepej, protože nějaké tlačítko, co udělá u všech filtru "disabled" jsem nenašel, kdo používá fddshow, asi ví o čem mluvím). Je tu sice sekce, kde si můžu nastavit, u kterých spouštěcích .exe se nemá fddshow spouštět, ale mě to nepomohlo. Nevíte, kde by se dali ve widlích kodeky "zakázat". Prozatím jsem fddshow oddinstaloval.
Pavel Boček (4169)|3.1.2008 03:18
Já měl podobný problém se Silent Hunterem. Zkoušel jsem vícero kodeků, s některými to vůbec nešlo, s některými ano, ale zlobil Media Player, s některými se rozpadlo menu. Tak nemám žádné s tím, že až to dohraji kompletně nainstaluji CCCP. Zatím jsem už přes měsíc nehrál, co jde přehrávám ve WMP a zbytek v MPlayeru :)

Takže bych to nechal tak a použil MPlayer, ten přehraje VŠECHNO. Hledat GUI verzi pro Win.