Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: zakázaní kodeků, fddshow

Pravidelný diskutér Avatar uživatele adolfik
    Registrace
    Jun 2007

Několik her mi nešlo spustit, kde na vině byly kodeky (u mě fddshow). Šlo o začáteční videa. Ručně jsem je v poho spustil, ale samotná hra to prostě nepřehrála a místo, aby to přeskočila, tak spadla.
    Potřeboval bych poradit, jak by se dali kodeky "zakázat". V samotném nastavení fddshow můžu dát "disabled", ale musel bych to klikat u každého filtru (kodeku) zvlášť (asi jsem slepej, protože nějaké tlačítko, co udělá u všech filtru "disabled" jsem nenašel, kdo používá fddshow, asi ví o čem mluvím). Je tu sice sekce, kde si můžu nastavit, u kterých spouštěcích .exe se nemá fddshow spouštět, ale mě to nepomohlo. Nevíte, kde by se dali ve widlích kodeky "zakázat". Prozatím jsem fddshow oddinstaloval.
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Já měl podobný problém se Silent Hunterem. Zkoušel jsem vícero kodeků, s některými to vůbec nešlo, s některými ano, ale zlobil Media Player, s některými se rozpadlo menu. Tak nemám žádné s tím, že až to dohraji kompletně nainstaluji CCCP. Zatím jsem už přes měsíc nehrál, co jde přehrávám ve WMP a zbytek v MPlayeru

Takže bych to nechal tak a použil MPlayer, ten přehraje VŠECHNO. Hledat GUI verzi pro Win.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. zapsání kodeků (filtrů)
    Od pee.tr v sekci Grafické karty
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-01-2014, 19:14
  2. Zakazani instalace sw
    Od terryjohn v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 22-08-2012, 15:52
  3. Program pro zakázání vysunutí CD/DVD
    Od Petr S. v sekci OS Windows