Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: Laptop

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

tyhlety DD diskety mám ale ted jsem zjistil že musím napřed vyměnit HDD 42MB protože na identifikaci tohoto HDD to zatuhne
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Opět jsem ti psal maila. Že by opět nedošel?:-) Tak to napíšu tady. Mám B310+, je téměř nefunkční a dal jsem za něj nemalé peníze, protože funkční být měl plně. Mám i nějaké náhradní součástky z jiných notebooků ( mj. i disketovku ). Nechtěl by ses domluvit na výměně toho mého Bondwellu či jiných součástek za něco jiného?

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

s tim HDD: jestli se tim zabyvas tak predpokladam ze v tom problem nebude, ale pro jistotu se ozvu: takovy stary HDD je potreba v biosu nastavit rucne - valce, hlavy... a bez HDD to prece musi jet ne? vzdyt DOS se da nainstalovat na disketu a rozjizdet OS z floppy... driv to byla bezna praxe PC bez HDD

Registrace
    Sep 2007

Jo, tak jest. Bondwell nemá automatickou detekci disků, musí se nastavit ručně. Vtip u toho mého Bondwellu byl, že údaje disku hlášené diagnostikou v BIOSu nebyly. Nicméně stačilo zvolit první z možných kombinací a disk fungoval ( teoreticky, kvůli nestabilitě notebooku jako se mi nikdy nepodařilo dokončit formátování a nainstalovat OS ).

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Již jsem to rozchodil,! ale mám tu ještě jeden NTB LEO model EUNDESIGNED3, je to 486 100Mhz a do něj sháním DSK mechaniku ,nemáš náhodou ?,Díky, Zdeněk p1939@atlas.cz

Registrace
    Sep 2007

DSK = disketová?

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Problémy s PC (HW/SW): nejde mi laptop
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-10-2010, 09:48
  2. Problem Laptop Acer 5020 vypinani
    Od Freelancer v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-06-2010, 19:16
  3. 2x laptop a domácí síť + USB port !!!
    Od zuzynap v sekci Sítě
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-11-2009, 12:04
  4. Laptop od Applu
    Od Valachus v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 04-02-2008, 14:50