reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Prepojenie notebooku s reproduktormi GENIUS Home Theater SW-5.1 5000

Vepo57 (6)|1.1.2008 23:34
Potreboval by som poradit,

zakupil som si notebook a chcel by som doma pri praci s nim vyuzit moje reproduktory GENIUS Home Theater SW-5.1 5000.

Zial notebook nepodporuje mapovanie vstupov a reproduktory zas nemaju spdif vstup. Preto by som si chcel zakupit nejaku usb zvukovu kartu, popripade nejaku Expresscard zvukovu kartu alebo v najhorsom pripade nejaky spdif konvertor.

Ako najidealnejsie riesenie by som bral usb zvukovu kartu, pretoze by som to mohol vyuzit aj pre moj stolny pc. Zvukovu kartu by som chcel vyuzit hlavne pri pozerani filmov ale aj pri hrani hier a pocuvani hudby. Ako operacny system pouzivam Windows vista home premium.
Intri (3490)|1.1.2008 23:37
Nepochopil jsem přesně, s čím vlastně chceš poradit ( jestli donutit ten notebook přehrávat 5.1 na tom, co má, nebo s výběrem zvukovky ). Pokud s výběrem, pak bych volil sérii X-Fi od Creativu ( ale tam hodně pozor na ovladače, Creative měl s Vistou dost velké potíže, ověř si nejdříve, že tebou vybraný model má Visťácké ovladače ).
...No...Name... (586)|2.1.2008 13:35
Pokud budeš chtít kartu do USB,tak bych volil AUDIOTRACK MAYA EX5 CE.Nebude totiž žádný problem s propojením...Ale na stránkách výrobce nejsou drivery na Vistu,takže nevím jestli by to šlapalo správně
Vepo57 (6)|2.1.2008 14:59
chcel by som poradit hlavne s vyberom zvukovej karty, pozeral som kusky od creative, ale jedina ich externa karta, ktora ma priamo 6 kanalove analogove vystupy a podporu Visty je Sound blaster Live! 24-bit External...ale rad by som bol, keby ste mi poradili aj ine alternativy alebo zhodnotili tento kusok od creativu.
okleger (83)|5.2.2008 19:50
Já tuto zvukovku Creative Sound Blaster na mým noťásku HP Pavilion dv6319ea mám, používám taky Vista Home premium... Mám však problém a to ten, že se mi při zvuku 5.1 nedaří rozjet subwoofer, i když při testu ve Vistách se mi všechny reproduktory správně ozvou... Vůbec nemůžu přijít na to, kde je zakopanej pes...:( Kdyby někdo věděl, prosím prosím...