reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Špatný čas v IE

georginho (110)|3.1.2008 14:43
Stalo se vám někomu také...že se vám v IE zasekl čas na 26. prosince 2007? Je to tak když prohlížím stránky tak je všude takové datum apod...např. tiscali.cz a na nhl.cz se mi ani nezobrazují nové vysledku a porad je tam ze se hraje ty a ty zapasy, ale doopravdy jsou již dávno odehrane...pres FF normalne v pohode..mel jsem IE 6 a tak jsem zkoušel i aktualizaci na IE 7 ale ani ta nepomohla....toz jsem v koncich..no já ne...pouzivam FF ae ostatni doma pouzivaj IE:-D
Intri (3490)|3.1.2008 14:44
Není to jen zásek v Temporary Internet Files? Zkus je promazat, stejně jako cookies.
pas!k (3765)|3.1.2008 14:56
Taky bych to tipnul na nejaky problem v cache .. otevri explorer /nastroje/moznosti internetu / V historii dej tlacitko odstranit a dole bych dal odstranit vse ..
...No...Name... (586)|3.1.2008 18:35
Tak přesně podobný problem jsem měl i já(ale v Opeře),asi před týdnem.Včechny stránky šly v pohodě...jen když sem najel na domovský Seznam.cz,tak bylo zamrznuto...žádně příchozí maily,žádná nová témata(ale ve skutečnosti jich přibylo dost).Ale pomohlo pár restartů a druhý den bylo vše OK,takže nevím cím to bylo.
georginho (110)|3.1.2008 21:32
diky..pomohlo promazat historii
pas!k (3765)|3.1.2008 21:48
super..