reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sítě: Wifi

Neregistrovaný (0)|6.1.2008 17:09
Jméno tazatele: Klara

Znění dotazu:
Dobrý den, mám problém s novým notebookem. Koupila jsem si router D-link DI-524 k připojení notebooku k počítači a vše jsem si nainstalovala dle návodu. Poprvé šlo vše v pořádku, jenže pak to náhle vypadlo. Problém je určitě v notebooku ('v dosahu nebyly nalezeny žádné bezdrátové sítě'), předtím vyhledal i další bezdrátové sítě v dosahu, jenže teď nic. Děkuji za odpověď

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Wifi připojení s notebookem
Intri (3490)|6.1.2008 17:11
Nenainstalovala sis nějaký firewall, který brání připojení?
Pabler (425)|6.1.2008 17:35
Skus preinstalovat ovladace pre wifi siet na notebooku, treba se neco seklo, aj ked sa to nestava casto
-
Este ma napada ak je to notebook ASUS, tak ten dodava vlastnu utilitu pre wifi (myslim ze Atheros abo dako tak), nejako to odstaví win vyhladavanie a treba hladat cez to, to ma celkom prekvapilo ale netrapilo //sestrin book :D
-
otvor sietove pripojenia, najdi wifi, pravy klik, vypnut, ked vypne daj znova zapnut...
-
a este tak zakladne co sa zvykne stat, ak mas na boku vypinac pre wifi, uisti sa ze je wifi zapnute
Intri (3490)|6.1.2008 18:59
Tou utilitou u Asusu jsi mi připomněl - pohodlnější je používat správu sítí integrovanou ve Windows. Na jednom PC ale může běžet pouze jedna správa wi-fi sítí, proto je zapotřebí k používání Windowsácké správy zakázat tu Asusovskou utilitu. Stačí jí pouze zrušit zapínání při startu systému.

I když nemáš notebook od Asusu, mrkni, jestli na tom nejsi stejně - čili jestli nemáš nějakou takovou utilitu nainstalovanou taky ( i když je fakt, že aspoň na těch Asusech si Windows řekne, že jsou bezdrátové sítě spravovány jinou aplikací ).