reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Insyde H20

Darktin (26)|7.1.2008 19:41
Zdravim, mam novy notebook a mám tam bloknuty bios - ide vsak o nejaky unikat Insyde H20 ..... dá sa stým nieco robit aj bez toho aby som to musel rozoberať ? Dovod je taky ze som tam skusal pustat Slax a vobec to nenakoplo.... hned nabehla vista a pritom bolo bootovanie z CD...
P@pi (1519)|7.1.2008 20:02
Bloknutý BIOS je v překladu co? Jak to vypadá?
Darktin (26)|8.1.2008 06:03
ok moj problem je ciastocne vyrieseny - vyzera to asi tak ze v biose nemozes nic nastavit - neviem mozno to tak ma byt ale sa mi to nezda napriklad by sa malo dat nastavit aspon ten obrazok pri starte compu vypnut/zapnut - to sa neda ( myslim ten ktory prekryje post a ine info ) - kazdopadne bootovat uz mi ide :-)
P@pi (1519)|8.1.2008 07:45
Hmm tak ten u mého noťase (ASUS) taky nejde změnit/vypnout. Jinak já mam v BIOSu taky velký prd. Vlastně jen drobné nastavení integrovaných komponent a nastavení bootovaní. Nic jiného tam prakticky neni a u notebooku ani nic jiného nemůžeš očekávat :o.
ICEBOSS (3435)|8.1.2008 18:49
obvykle se pri bootu stiskne nejaka klavesa a nabehne vyber bootovacicho zarizeni... neni tam neco takovyho? :)
Darktin (26)|11.1.2008 06:25
jj - sak som napisal ze ten problem z bootovanim uz som vyriesil...je tam stale sice malo nastavovani - ale uz ma to nesere...konecne som dal prec vistu :-)