Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jakého byste volili nového českého prezidenta?

Hlasujících
70. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Jan Švejnar

11 15.71%
  • Václav Klaus

27 38.57%
  • Nevím, je mi to jedno

14 20.00%
  • Přijdou mi stejní

6 8.57%
  • Jeden horší než druhý

12 17.14%
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: ANKETA: Jakého byste volili nového českého prezidenta?

Občasný diskutér Avatar uživatele Black tgfh
    Registrace
    Dec 2006

Vyhraje to Klaus, ale já bych volil Švejnara
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Švejnar, pro kterého je KSČM přijatelná, ačkoliv před komunisty kdysi utíkal ze země, je podle mě jenom špatný vtip, ne kandidát na prezidenta.
    Někdo taky musí krotit Bursíka a jeho obdoby aby nás tu všechny globálně neoteplili. Autor knihy Modrá, nikoli zelená planeta je k tomu ten pravý.
    Naposledy upraveno uživatelem elpsycho: 10-01-2008 v 16:06

Pravidelný diskutér Avatar uživatele a8nr
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od elpsycho Zobrazit příspěvek
    Švejnar, pro kterého je KSČM přijatelná, ačkoliv před komunisty kdysi utíkal ze země, je podle mě jenom špatný vtip, ne kandidát na prezidenta.
    V 17 letech to bylo spíš ČSSR nebo rodina.
    Citace Původně odesláno od elpsycho Zobrazit příspěvek
    Někdo taky musí krotit Bursíka a jeho obdoby aby nás tu všechny globálně neoteplili. Autor knihy Modrá, nikoli zelená planeta je k tomu ten pravý.
    Na krocení Bursíka není ten pravý, to by zmohla jedině jiná koalice. A svoje názory nechť si prezentuje po skončení funkčního období. (Tím neříkám, že souhlasím s názory Gora a už vůbec ne s nobelovkou.)
    A čo to dnes táral na Slovensku, netreba hovoriť. Na druhou stranu v názoru na přijetí eura souhlasím s Tůmou, jehož názor je bližší Klausovi než Švejnarovi.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od a8nr Zobrazit příspěvek
    V 17 letech to bylo spíš ČSSR nebo rodina.
    Tuhle poznámku jsem nepochopil.

Koalice by byla jistě lepší, bohužel nereálná (s kým?).
    Z pozice prezidenta vzbudí jeho výroky pozornost. Možná tím v očích někoho znemožňuje ČR a snad by neměl využívat své pozice k prezentování osobních názorů, ale aspoň nějaké vlastní názory má a dovede je argumentací obhájit. Mně jsou konkrétně pokusy rozvracet rádobyekologům (kterých se poslední dobou v EU vyrojilo požehnaně) chatrné mýty sympatické a považuju to za odvahu vystoupit proti davu.
    Naposledy upraveno uživatelem elpsycho: 11-01-2008 v 01:57

Občasný diskutér Avatar uživatele FAJN-TOM
    Registrace
    Dec 2007

Jelikoš se o politiku zajímám jenom velmi málo tak bych volil Jan Švejnar. Každý člověk který oněm něco ví by ho volil taky

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

Tak ja o nem zatim vim, ze lze v nekolika bodech svyho zivotopisu. To mi celkem staci, abych ho nechtel.

Každý člověk který oněm něco ví by ho volil taky - Co je tohle za trapny pokus o manipulaci? :-D

eraser

Jan Švejnar je už několik let let žádán Švédskou královskou akademií věd, aby nominoval kandidáty na Nobelovu cenu v ekonomii. (Poznámka: Ve snaze jednoduše formulovat fakt, že Jan Švejnar patří k ekonomům, kteří mají slovo při nominaci kandidátů na Nobelovu cenu, jsme na minulé verzi webových stránek uvedli formulaci se zavádějícím termínem komise. Za to se omlouváme.)
    Takže je to aktualizované a dokonca i s ospravedlnením. Zrejme má NIEKTO (na nesrovnalost ve Švejnarově životopise upozornil poradce současného prezidenta Tomáš Haas na serveru Neviditelný pes) veľmi veľa času na hľadanie prkotín na zdiskreditovanie tohto človeka. Alebo jednoducho povedané, topiaci sa i slámky chytá.

Inak by ma zaujímal dôvod, prečo Klaus odmietol verejnú debatu, teda aspoň pred sviatkami sa o tom hojne rozprávalo.

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

Taky se mi nelibi, jak moc zduraznuje, jak byl dulezity pri transformaci (nejaka ne moc realisticka publikace z '89)... myslim, ze spinavou praci odvedli tehdy hlavne jini... kdyby byl tehdy vic videt, mel by z te doby nejakou reputaci.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

No, jakeho prezidenta?
    JEDNOZNACNE tgfh na post LPS a jak to tak vidim zacnu se pomaly probouzet a premlouvat volice aby volili mne ...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 20-07-2011, 21:54
  2. Kolik byste dnes investovali do nového PC (bez LCD a OS)?
    Od husky14 v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 04-02-2010, 08:32
  3. Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 26-09-2009, 00:13
  4. Jaký poměr stran monitoru byste volili?
    Od pavel_p v sekci Monitory
    Reakcí: 38
    Poslední příspěvek: 28-06-2009, 09:08
  5. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-11-2006, 16:35