Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Dotaz - MCE

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Ahoj,
    mam dotaz koupil jsem sestavu ACER ASPIRE M1100, v PC je TV karta WINTV-HVR-67xxx. OS je Windows Vista. Mam k tomu i dálkový ovladač a přijímač k DO. Klasickou analogovou TV na koax normalně chytim, ale chci připojit UPC satelit a to se mi nedaří. V windows media center se dostanu až na krok kde vyberu jakym vstupem vedu signál - jedu : Scart(TV) - chinche TV karta. Zde vidim male okenko s obrazem a jde i zvuk. Když dam tlacitko dalsi napise to: aplikace WMCE nerozpoznala prijimac IR, zkontrolujte zda je prijimac IR pripojen. Nevim co stim. Vsechny ovladace by mely byt v poradku.

Zkousel jsem stejnym způsobem privest do PC pres chinche i signal z DVD a chovalo se to uplne stejne.

Nemate nekdo nejakou podobnou zkusenost nebo radu jak na to?

Díky Roman
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

Mam jinej problem s ATI remote wonder - proste me windows media center neovlada. Pritom jen proto sem si koupil ultimate, fakt na nasrani ty pocitace prsote nikdy nebudou fungovat, furt jen problemy, problemy, problemy!

Podobná témata

1. Dotaz RAM
    Od Enox v sekci Operační paměti
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 31-01-2014, 17:36
  2. DDR2: Dotaz k RAM
    Od @NUB!5 v sekci Operační paměti
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 25-05-2013, 16:52
  3. Radeony: Dotaz na GK
    Od DNES v sekci Grafické karty