reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

MS Outlook + NOD32

Barnabas (73)|9.1.2008 08:24
Přešel jsem z NOD 32 verze 2.50 na verzi 3 a při otevírání MS Outlook mi vyskočí hláška, že knihovna emon.dll v adresáři C:\....... nebyla nalezena. Nová knihovna se jmenuje eguiEmon.dll. Jde v MS Outlook nějak zadat novou cestu k této knihovně. Nová verze NOD32 se nainstalovala do jiného adresáře, než verze předchozí. Za odpovědi dík.
pas!k (3765)|9.1.2008 08:25
Kdysi sem to resil a priznam se ze si uplne nevzpominam jak s emi to podarilo odebrat mam dojem ze jsem nainstaloval starsi verzi a korektne ji odebral .. restart a pak instalace nove ..
Barnabas (73)|9.1.2008 08:39
Dělá mi to jen při prvním spuštění Outlooku po zapnutí PC. Pak už ne. Zprávy (odchozí i příchozí) jsou NODem zkontrolovány. Každopádně dík.
pas!k (3765)|9.1.2008 08:44
Toto jsem vygooglil !!! za vysledek nerucim!!!!

- odinstaluj NOD32 a restartni pc
- smaz subor Documents and Settings\%user%\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook\extend.dat (MSO nesmi byt spusteny)
- spusti regedit a skontroluj, ci sa EMON nenachadza v klíči HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Exchange\Client\Extensi ons
- spust MSO, chyba by sa uz nemala hlasit
- nainstaluj NOD32
Barnabas (73)|9.1.2008 09:00
Vyzkouším a ozvu se. Díky moc.
Dělá mi to jen při prvním spuštění Outlooku po zapnutí PC. Všechny zprávy (odchozí i příchozí) jsou NODem zkontrolovány.