reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

jak funguje "našli jste jinde nižší cenu jinde" v praxi

matyyy (2527)|10.1.2008 18:23
tak sem neodolal a otestoval tuto cool službu u hifishop
konkrétně u lcd televize LG 32LC41
http://www.hifishop.cz/detailpage.asp?DPG=85163
jako nalezenou cenu sem použil cenu z přinejmenším podivného obchodu pixmania
http://www.pixmania.cz/cz/cz/640746/art/lg/televize-lcd-32lc41-kabel.html?srcid=6994&aftrack=TWpNd016czNNamM0OzExOTk4MTMyMDM7
neměl jsem velké očekávání a to se taky vyplnilo
[QUOTE]
Dobry den,

dekuji za upozorneni na lepsi cenu, bohuzel, ale ani po provereni u nasich dodavatelu nejsme shopni tuto cenu nyni vykompenzovat.

V soucasne dobe mohu nabidnout max. moznou slevu ve vysi 1 procenta, omlouvam se.

V pripade zajmu, prosim, o ucineni objednavky pres nase stranky a o nasledne zaslani jejiho cisla abych zajistil nastaveni teto nabizene ceny.

Petr Daniel

S přáním pěkného a úspěšného dne
[/QUOTE]
Intri (3490)|10.1.2008 18:27
Není náhodou falešná reklama trestná?
elpsycho (1602)|10.1.2008 18:50
No, já to zkoušel jednou u našeho lokálního předraženého prodejce www.raab.cz a nikdo na mě nereagoval. Později tuhle možnost, která byla asi při tamních cenách všem pro smích, radši zrušili.

Mimo HW sféru jsem to zkoušel když jsem kupoval jako dárek parfém na www.parfums.cz. U nich stál asi 1800,-, nejlevněji jsem ho pak našel v nějakém velmi pochybně působícím eshopu za cca 1470,-. Skoro obratem došel mail že mi ho můžou nabídnout za 1450,- s tím že doprava je zdarma, za pár dní už jsem ho měl doma. Takže kdybyste chtěli někdy udělat radost přítelkyni, můžu doporučit :)
husky14 (4214)|10.1.2008 18:57
Taky sem to jednou vyzkousel (spis ze zvedavosti) a dosel mi mail, ze by se na tu mnou vyhledanou cenu mohli dostat taky a v pripade moji objednavky ho mam upozornit. Kazdopadne sem tenkrat koupil uplne jinde, takze nedokazu rict, jestli by to opravdu dodrzel, ale nejakou reakci sem vyvolal :p
a8nr (176)|10.1.2008 23:15
[QUOTE=Intri;79852]Není náhodou falešná reklama trestná?[/QUOTE]

Já si nikde záruky nejnižší ceny nevšiml.

Jednou jsem to zkoušel na cybexu a ozvali se mi s poukázkou na lepší cenu, ale nakonec jsem taky nekoupil.
Intri (3490)|10.1.2008 23:23
[quote=a8nr;80014]Já si nikde záruky nejnižší ceny nevšiml.[/quote]

Každopádně propagovali službu, kterou odmítli poskytnout, tzn., že propagovali něco, o čemž se dá tvrdit, že v daném případě neexistovalo. Jediná možnost, jak bych toto neviděl jako falešnou reklamu, je uvedení výjimek, na které to srovnání ceny neplatí. Jinak prostě dělali reklamu na službu, kterou neposkytují ( což taky znamená, že neoprávněně lákali zákazníky ).
a8nr (176)|10.1.2008 23:38
[QUOTE=Intri;80018]Každopádně propagovali službu, kterou odmítli poskytnout, tzn., že propagovali něco, o čemž se dá tvrdit, že v daném případě neexistovalo. Jediná možnost, jak bych toto neviděl jako falešnou reklamu, je uvedení výjimek, na které to srovnání ceny neplatí. Jinak prostě dělali reklamu na službu, kterou neposkytují ( což taky znamená, že neoprávněně lákali zákazníky ).[/QUOTE]
Já teda našel jenom tohle:
[quote]Našli jste jinde lepší cenu?
Kontaktujte nás vyplněním formuláře níže a po prověření se s Vámi spojíme s naší nabídkou![/quote]
Pokud bylo někde inzerováno něco jiného, pak je to jiná.
Intri (3490)|10.1.2008 23:45
Jo, to je vlastně fakt, v tom máš pravdu. Četl jsem to, ale když jsem to psal, měl jsem v hlavě hlášky typu "Našli jste jinde lepší cenu? Dejte nám o tom vědět a my ji vyrovnáme!"
robky (3195)|11.1.2008 01:58
Ja mám s týmto kladnú skúsenosť. Pri nedávnom skladaní môjho PC som našiel u iného predajcu MB za cenu cca. 500SK.- nižšiu. Pri telef. potvrdzovaní objednávky som sa o tom zmienil a predajca mi upravil cenu bez toho, aby si vôbec overil pravdivosť. Ja blbec som mohol kľudne ušetriť aj viac, ale aj tak vďaka.
elpsycho (1602)|11.1.2008 02:01
A měl bys z toho pak dobrý pocit? :)
//robky: No já si to hned myslel, už jen podle toho nevinného avataru ;)
robky (3195)|11.1.2008 02:10
Jasne, že nie. Keby som vedel ako zareaguje aj tak by som to nevyužil. Ale potešilo ma, že to čo majú napísané na stránke nie sú len prázdne slová.
mastermind (18)|16.1.2008 16:57
Já mám zatím pouze pozitivní zkušenosti :)
Nakupuju v podstatě jen u Softcomu a pokud najdu výrazně nižší cenu v jiném ČESKÉM eshopu (Pixmania není česká), tak si o ni řeknu a v drtivé většině případů mi vyjdou vstříc.
tequilla (1015)|16.1.2008 18:52
Jeste nikde jsem to nevyuzil. Pravda, ze kupuju prevazne u levnych a dobrych e-shopu, kde ten cenovej rozptyl mou pozadovanyho zbozi byva tak 20-30 Kc. A kvuli tomu nebudu nikoho otravovat - asi z toho duvodu, ze sam vim, jak me stvou zakaznici, kteri otravujou kvuli naprostym malichernostem :).