Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 38 z 38

Téma: Antec, Akasa nebo Lian Li?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od faugusztin Zobrazit příspěvek
    Tak z toho piatka bude asi pondelok (zabudlo sa, ze v stvrtok UPS nenosi tovar kvoli sviatkom), snad to ale nevadi :-)
    Ne urcite to nevadi, hlavni je aby jsi napsal sve zkusenosti a poznatky jestli je to kvalitni case co se tyka zpracovani a pohlcovani vybraci treba od disku a hluku od vetraku.

Mam totiz docela papirovou skrin ktera desne rezonuje a tak bych ji rad vymenil za neco kvalitniho.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od HFX9 Zobrazit příspěvek
    Ne urcite to nevadi, hlavni je aby jsi napsal sve zkusenosti a poznatky jestli je to kvalitni case co se tyka zpracovani a pohlcovani vybraci treba od disku a hluku od vetraku.

Mam totiz docela papirovou skrin ktera desne rezonuje a tak bych ji rad vymenil za neco kvalitniho.
    Vibracie od diskov v povodnom priestore pre disky budem "testovat" asi iba kratkodobo, nakolko iba cakam na vyreklamovanie tohoto : http://www.icydock.com/product/mb454spf.html

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od faugusztin Zobrazit příspěvek
    Vibracie od diskov v povodnom priestore pre disky budem "testovat" asi iba kratkodobo, nakolko iba cakam na vyreklamovanie tohoto : http://www.icydock.com/product/mb454spf.html
    No ja mam tohle http://www.chieftec.com/snt2131.html a az na ten puvodni ventilator co desne hucel (vymenil jsem ho za Noctuu) je to super vec. Uz zadny lozeni do skrine kdyz potrebuji vymenit HDD.

Budu rad za kazdy poznatek o te skrini :-)

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2008

Posledny update - takze kvoli TV karte objednanej spolu so skrinkou sa to o den posunulo, balicky uz ale ma u seba UPS, takze zajtra vecer rozbalim PC-A17, pofotim a hodim sem na forum...

PS: A Icydock mi i s ventilatorom Yate Loon D14SL-12 1000RPM mi pride podla vsetkeho v piatok :-). A cierne SATA kable buduci tyzden (a ze som ich nasiel az v Holandsku...).
    Naposledy upraveno uživatelem faugusztin: 13-05-2008 v 00:01

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2008

Takze tu su uvodne fotky PC-A17:
    http://picasaweb.google.com/faugusztin/PCA17

Zatial som neodfotil predok (zabudol som to odfotit hned na zaciatku, a uz su tam nainstalovane mechaniky tak to dam ako zaverecne foto). Dufam ze to na zaciatok to staci :-).

Vo stvrtok/piatok mi pride IcyDock MB-454 a pravdepodobne aj 14cm ventilator Yate Loon, 1000 RPM. Zaroven dnes mi prislo potvrdenie z Holandska, ze mi zasielaju pozadovane cierne SATA kable, takze neskor vymenim i tie.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Urcite bude dobre az vse budes mit poskladane a odzkousene napsat sve pocity z teto skrine

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2008

Urcite bude dobre az vse budes mit poskladane a odzkousene napsat sve pocity z teto skrine
    No ako mam to poskladane, ale nie finalne :-). Dojmy su vcelku pozitivne, i ked sa da samozrejme najst zopar vytiek. Tu su moje dojmy :
    • Bocnice su klasicke tenke Lian Li plechy, ake dava do PC-Axx skriniek, ale nie je to az take zle :-).
    • 12cm ventilatory su relativne hlucne (i po zregulovani, pre mnohych je to ale akceptovatelny hluk), 14cm zatial neviem (este som nemenil ventilatory na Nexus - btw po otazke na tichepc.sk, ze ci vedia zohnat 14cm Yate Loon ventilator prisla i pre nich prekvapiva odpoved - ano. Yate Loon = OEM vyrobca Nexusu).
    • Kabelaze je fakt dost, takze i bez SATA a napajacich kablov bude vzadu husto. Ale urcite je to lepsie ako u inych Lian Li skriniek, kde ziadny sposob ukrytia kablov dozadu nie je.
    • Priestor pre mechaniky je rozdeleny do 3 casti, v kazdej su tri 5,25" pozicie. Preto je problem dat tam zariadenia vyzadujuce 4 ci viac pozicii (je nutne odstranit plechy medzi tymito poziciami
    • Prislusenstvo je klasicke, tj kopec skrutiek, nastroj pre montaz distancnych stlpikov, 3 zvazovace kablov atd
    • Priestor pre disky je nieco ako EX-33, akurat bez prednej masky - na konstrukcii drziaka diskov je i intake 12cm ventilator, preto nie je mozna opacna instalacia diskov, tj aby kable mierili dopredu. Resp. da sa, ak ozeliete intake ventilator alebo ho nahradite inym inde (tj napr. disky posuniete do vyssej trojice pozicii a dole date Scythe Kama Bay, drziak na disky EX-33/EX-34 ci onedlho v obchodoch dostupny BZ-502
    • Krytka pre DVD mechaniku nie je v dodavke, preto je nutne ju dokupit (C-01).
    • Zdroj sa instaluje uz klasickym Lian Li sposobom, teda nahodite ramcek na zdroj, zasuniete do pozicie a priskrutkujete tento ramcek.
    • Na prvy pohlad vyzeraju teploty normalne (porovnatelne s Antec Solo, v ktorej komponenty boli predtym).

To su asi tak prve dojmy, s nakupom som zatial spokojny.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2008

Takze som to zhrnul do clanku (este stale cakam na nejake veci, ale to neovplyvni vysledok) :
    http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=18463

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 30-06-2011, 19:29
  2. Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 23-09-2009, 20:18
  3. Antec Nine Hundred nebo AeroCool Bay Dream?
    Od schali v sekci Skříně
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 05-09-2007, 16:39
  4. Akasa nebo chieftec ?
    Od zakbak v sekci Zdroje
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 28-07-2007, 20:59
  5. Akasa nebo Fortron?
    Od Rainman43 v sekci Zdroje
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 08-09-2006, 15:33