reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vstup do zamčeného uživatelského účtu

parall (4)|15.1.2008 21:08
Ahoj,
přestavěl jsem počítač a jako disk s OS jsem použil nový disk, ten původní mám jako vedlejší. Je možné se nějak dostat do původního uživatelského účtu, když je zaheslovaný(heslo samozřejmě znám), aniž bych musel s tohoto disku nabootovat? Musel bych na něm přeinstalovat Windows, protože mi se starou instalací nenaběhnou.
Mám Windows XP.
Zoidik (1405)|16.1.2008 06:11
Máš na mysli že by jsi bootoval z toho nového disku který momentálně používáš na system a dostal se do učtu na původním disku kde byl system? To se obávám že ti nepujde. Nebo by jsi teoreticky mohl zkusit WMWare což ti vytvoří virtuální systém a zkusit do něj narvat ten byvalej systemovej disk. Ale je to jen teoretická možnost, nidky jsem to nezkoušel a k tomuhle je taky dobrý mít nějakou výkonější sestavu aby to zvládal počál
pas!k (3765)|16.1.2008 07:20
Nedostanes se na nej tak z eby ses pres nej prihlasil ale muzes se dostat do veskerych slozek v tom uctu tzn .. dokumenty atd stejne tak se odstanes k souboru outlooku i outlook expresu .. predpokladam ze z toho uctu chces hlavne vytahat nejake zalohy ..
Zoidik (1405)|16.1.2008 09:00
Otázkou taky co s tím zamýšlí. Na soubory se samozřejmě dostane, to je v pohodě... Pokud se chce přihlásit tak leda zkusit ten WMWare a nacpat do něj ten disk jestli by to šlo, jenže tot otázka jestli do něj narve už hotovej system.
pas!k (3765)|16.1.2008 10:27
Nenapada me ale jedina rozumna vec proc by to clovek delal .. proste k evsemu co tam je se dostane tak ze si to vytahne z adresare tak proc by se pres tenucet mel pojit?
Wlcek (379)|16.1.2008 11:26
Možna mel soubory chraněny, v tom připadě by se k nim z jineho učtu ani systemu nedostal. V takovem připadě pokud nepomuže to co radil Zoidik, tak nepomuže asi nic.
parall (4)|17.1.2008 22:11
Složky v tom účtu jsou chráněny. Virtuální mašinu instalovat nehodlám, takže mě asi nezbyde nic jiného než zprovoznit bootování z tohoto disku :-( . Že jsem mě tento problém nanapadl dřív, mohl jsem si všechno vytáhnout na flashku a bylo to v pohodě.
Zoidik (1405)|21.1.2008 06:04
No tak pokud se ti necce hrát s tou virtuálkou, tak leda, musíš udělat to bootování jak píšeš....
Smeli (2302)|21.1.2008 06:54
Sežeň si R5ky a nabootuj od nich, dostaneš se i k chráněným věcem a můžeš je přes místního manažero překopírovat kam se ti zlíbí :) (jen je sehnat ;))