reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Case od NZXT?

...No...Name... (586)|16.1.2008 21:38
Tak a mám na Vás opět dotaz.Kámoš si bude stavět nové PC.Vnitřek už máme(zatim jen papírově,nejsou prachy),ale nevíme do čeho to "zabalit".Tak jsme hledali a hledali ...no a tak nějak jsme se dostali k modelu od,pro nás né moc známe značky,NZXT.Konkrétně je to NZXT Alpha Case ALP-001.Viděl ní někdy někdo z Vás?Nebo alespoň nemáte nějaké zkušenosti s touto značkou?

//Díky předem za pomoc...
husky14 (4214)|16.1.2008 21:43
Firmu neznam, ale mozna ti pomuze recenze.... ;)
...No...Name... (586)|16.1.2008 21:56
Za recenzi dík...jsem ani neměl chuť nějakou hledat,protže mě neska hrozně bolí hlava...a nechci si znovu brát svého "růžového přítele"...No,ale pokud by tu měl někdo osobní zkušenost,piště...

[SIZE="1"]2 husky14:Bodíky za pomoc ti dám až jindy,protože dnes ještě nemůžu...To abys nemyslel že jsem na tebe zapomněl...;)[/SIZE]
poar (4)|6.2.2008 22:38
kupoval som ju kamosovy......Velmo pekna a kvalitna skrinka....v priesvitnej bocnici je na nodro svietiaci ventilator....pekna skrinka...len je potrebny este jeden 120mm ventilator do prednej casti...
...No...Name... (586)|7.2.2008 05:58
Díky...Oni jí teď začali prodávat i v CZC,takže jí asi koupíme dvakrát...jednu mně a druhou kámošovi...Mně se totiž začíná taky docela líbit...