reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

DVD REkorder LG HR363SC

pietro_eb (1)|17.1.2008 16:54
Zdravim, mam problem s tymto DVD rekorderom, respektive s napalenim filmov nahranym z TV. v manuali je napisane ze sa zaznamy daju kopirovat na DVD,DVD-RW, DVD RAM, skusil som vsetky media a nejde to. je tam napisane ze DVD/DVD-RW treba naformatovat v rezime VR, lenze mne sa tato ponuka v "nadstaveni" DVD rekordera nechce zobrazit, je taka "siva" cize sa na nu neda kliknut. vie mi niekto poradit ako napalit nahravany zaznam?
tu je link s obrazkom mojho problemu: http://fotoalbumy.azet.sk/pietro_eb/5827242/?i9=f3e248d9b757

dakujem za rady
Slovak1 (10)|4.9.2008 10:18
No už si možno na to prišiel. Musiš si najskor prepnut v menu "TV HDD" na "TV DVD" , a potom sa už daju media formátovať. Ja mam vetší problem. Asi sa pokazil hardisk v LG HR363SC. Začalo to tak, že pri kopirovani filmov z DVD medii na hardisk začal LG HR363SC zamrzat. A o nejake dva dni už nejde zapnut LG HR363SC. Zapnem ho, po chvili sa objavi na obrazovke TV uvodna obrazovka "LG" a zostane stale na obrazovke, čiže sa nepokračuje v zapinani LG HR363SC. Da sa to nejako opraviť, alebo mi už zostava dat to do servisu ?