Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 38 z 38

Téma: Jaký SATA 3.0 Gbps 500 GB disk?

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek
    Já ten svůj AAKS nedostal přes 50stupnu a to pri pocatecnim formatovani. Bezna teplota je kolem 37 stupnu (mam pod nim 80mm fan na 7V co se sotva převaluje). Koukam ze v kazdy rade se objevujou kusy co vibrujou, nebo hřejou..

/AD JANYK1 7200.11 se dělá i 250GB jednoplotna!!! (ale je z marketingových důvodů značenej jako 7200.10, takže existujou dva různý 7200.10 250Gb, rozdíl je jen v modelovym čísle)
    no jo jenže ty máš po ním ventilátor... já vepředu ventilátor nemám a ani dávat nechci. už nechci do case další ventilátor... tak to mě teda odradilo.. tak to půjdu asi do hitachi nebo do seagate 7200.11
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Janyk1
    Registrace
    Feb 2007

No do Hitachi, něco mi říká, že jsou hlučnější-to jenom aby to nebylo hlučnější než další ventilátor(třeba noctua s12)

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Zitra se zeptam u kluku na koleji jak jsou na tom s teplotama (plus jestli maj vetraky atd). Maj tam 3 PC a kazdy s WD5000AAKS. Zatim si nikdo nestezoval, ale upresnim zitra.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek
    Zitra se zeptam u kluku na koleji jak jsou na tom s teplotama (plus jestli maj vetraky atd). Maj tam 3 PC a kazdy s WD5000AAKS. Zatim si nikdo nestezoval, ale upresnim zitra.
    okej díky..

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

trochu pozde ale: ja shanel nejakou cca 320ku, precejen ten raptor ve stolnim moc na filmy a data neni, jak jsem zahlidl v softcomu 500GB samsunga pod 2500,- tak bylo rozhodnuty... precejen petikilo usetreny, a na datovym disku me je jedno jak je rychle, jenom at se tam da naslapat co nejvic veci.

//ted se tak divam ze tu o.n.y.x. nikde neuvedl na co ten disk bude: system? strihani videa? filmy?...

a jeste k tem 65 stupnum na disku - bud vadny cidlo nebo chlazeni skrine snazici se napodobit mikrovlnku, jinak to neni mozny

http://www.softcom.cz/produkt/samsun...0-3rz/?flist=1
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: samsung HD Tach.PNG 
Zobrazení: 111 
Velikost: 32.2 KB 
ID: 2386  
    Naposledy upraveno uživatelem mech13: 20-01-2008 v 02:32

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Leroj
    Registrace
    Dec 2006

o.n.y.x. : ...někdě jsem četl že se WD AAKS hřeje až k 65 °C při zátěži tak nevím no

trochu OT:
    Co znamená u HD při zátěži ? Stačí na něj zapisovat, nebo se to nějak simuluje?
    Jinak jsem zrovna vyměnil disk právě za WD AAKS /ale jen 400GB/ a přijde mi tichý, nevibruje a teplotu jsem zatím neviděl vyšší než 34 C . /před disky je větrák/

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od mech13 Zobrazit příspěvek
    trochu pozde ale: ja shanel nejakou cca 320ku, precejen ten raptor ve stolnim moc na filmy a data neni, jak jsem zahlidl v softcomu 500GB samsunga pod 2500,- tak bylo rozhodnuty... precejen petikilo usetreny, a na datovym disku me je jedno jak je rychle, jenom at se tam da naslapat co nejvic veci.

//ted se tak divam ze tu o.n.y.x. nikde neuvedl na co ten disk bude: system? strihani videa? filmy?...

a jeste k tem 65 stupnum na disku - bud vadny cidlo nebo chlazeni skrine snazici se napodobit mikrovlnku, jinak to neni mozny

http://www.softcom.cz/produkt/samsun...0-3rz/?flist=1
    na všechno bude to z části systém a zbytek data i stříhání videa bude se provádět na tomhle disku..

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Leroj Zobrazit příspěvek
    o.n.y.x. : ...někdě jsem četl že se WD AAKS hřeje až k 65 °C při zátěži tak nevím no

trochu OT:
    Co znamená u HD při zátěži ? Stačí na něj zapisovat, nebo se to nějak simuluje?
    Jinak jsem zrovna vyměnil disk právě za WD AAKS /ale jen 400GB/ a přijde mi tichý, nevibruje a teplotu jsem zatím neviděl vyšší než 34 C . /před disky je větrák/
    Všechny tyhle nepěkný zprávy o AAKS 500Gb vznikly na základě jedný recenze.. Měli vadnej kus, kterej ani nedokončil všechny testy, a hřál přes 65 stupnů.. V diskuzi ale lidi jasně psali že jejich disky fungujou ve všech testech a teplota je naprosto standardních cca 45 stupnů.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. 3,5" HDD SATA: řadic sata + disk sata
    Od geon2 v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 31-01-2010, 15:25
  2. 3,5" HDD SATA: Jaký SATA disk 250 GB?
    Od billy_86 v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 21-12-2008, 13:57
  3. 3,5" HDD SATA: Jaký 500GB SATA disk pro 24/7 provoz
    Od hruskin v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 06-02-2008, 15:44
  4. Sata disk
    Od magi4 v sekci Ovladače a BIOSy
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-01-2007, 17:10