reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

AC´97

rorys (3)|20.1.2008 16:46
Zdravím!Mám tento problém.Při přehrávání jakéhokoliv zvukového formátu je zvuk přehráván rychleji než má.Podle nastavení ovladačů řadiče zvuků je vše OK.Jedná se o Intel (R) 82801BA/BAM AC´97 audio controller-2445 u Windows Professional.Jsem naprostý laik,tudíž bych uvítal přesný postup při odstraňování problému-pokud to tedy jde.Jsem bezradný-dík moc!
P@pi (1519)|20.1.2008 17:03
Předně bych zkusil přeinstalovat ovladače. Stačí ve správci zařízení odinstalovat zařízení a nainstalovat nové ovladače. Sehnat je, je trochu problém, ale našel jsem něco např. zde. Takže zkus a uvidíš ;-).
rorys (3)|21.1.2008 10:47
Tak obávám se,že je to na mě moc rychle.Předně nevím,co přesně odinstalovat.Jestli přímo položku ovladač Intel(R) 828.......AC´97 nebo položku starší zvukové ovladače,či něco jiného.Taky nevím co přesně vybrat z tvého odkazu na stránce Intelu.Jestli nainstalovat přímo audio 1.0 RH.TAR.GZ a nebo něco s uvedených odkazů dole u Intel(R) Desktop Board
Omlouvám se,ale v těchto věcech se zcela topím.První pokus skončil modrou smrtí a musel jsem se v nouzovém režimu vrátit k původnímu nastavení,abych vůbec jel dál....
Pokud máš čas,tak budu potřebovat podrobně osvětlit krůček za krůčkem a pokud ne,tak klidně řekni-to pochopím a hodím tu bestii z okna-mé nervy jsou u konce....Zatím dík!
rorys (3)|21.1.2008 14:20
Hola-hej!Stalo se neuvěřitelné,ale vše funguje jak má.Sice nechápu vůbec nic,ale co už.Pro všechny nešťastníky se stejným problémem dávam zde jedno z možných řešení.Pouze jsem odinstaloval "SoundMax instal" a restartoval počítač.A ono to jede jak má!!!:-) Žádná změna ovladače nebyla nutná....
Jinak vřelý dík za pomoc P@pi,neboť jsem vlastně provedl jeden z odstavců v návodu nalezeného v odkazu na stránce Intelu od tebe.Uf-jdu si nalít.....:-) zatím!