reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Funkce RTA u SAMSUNG 2232BW

Creamz1 (23)|21.1.2008 12:16
Neví někdo pls na co je funkce RTA u LCD 22" Samsung SyncMaster 2232BW resp. jestli to maj tak u všech samsungu ? pořad mi na monitoru blikali pruhy obrazu jako kdybych nemohl naladit tv přes antenu a měl jsem tam duchy tak něco podobneho jsem měl taky nebyli to bile nebo černe nebo světle a tmave prostě to mělo duchy a už mě to štvalo tak jsem kouknul do softu magictune co mam pro nastaveni nainstalovanej a vypl jsem funkci RTA a přestalo to když jsem to zapnul tak to zase začlo no zatim to mam vypnute aale zajima mě k čemu ta funkce je dobra ?
johny__g (6387)|21.1.2008 13:01
Citace odkudsi z eshopu:

[Quote=]RTA (Akcelerátor doby odezvy)
Normálně se nevyskytuje mnoho problémů při sledování textu nebo webových stránek s textem či klidných obrazů na LCD monitorech. Avšak když sledujete pohyblivé obrázky nebo hrajete hry, je běžné, že se objevuje přesouvání a zastření na obrazovce. To se vyskytuje z toho důvodu, že rychlost zpětné vazby tekutých krystalů není dostatečně rychlá. A proto užíváme RTA technologie, která vám zajistí pohodlný a čistý obraz.[/Quote]
Creamz1 (23)|21.1.2008 13:07
Aha diky no každopadně ja změnu krom toho že tam nemam ty duchy nepozoruju navic když to bylo zaple tak pravě to co by měla ta funkce odfiltrovat to mi třeba při hrani Half-life 1 dělalo takže nějak postradam zatim smysl tehle funkce a hlavně mě taky zajima proč jsme tam měl ty duchy když byla zapla.
krl (8)|27.1.2008 18:17
Mel jsem ten samy problem, ale bylo to na monitoru 2232BW u ktereho odeslo DVI a delalo mi to pri pripojeni pres analog a redukci DVI/D-SUB. Ted mam monitor vymeneny za jiny a RTA funguje bez problemu, je pripojen rovnou na DVI.