Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 33

Téma: Antiviry

Občasný diskutér Avatar uživatele Aisicek
    Registrace
    May 2006

NOD s Firewallom cize Eset Smart Security. Prakticky o nom ani neviem. Sem tam len pripomenie ze sa aktualizoval. U Smart Security Firewallu je prijemne aj to ze vidim otvorene spojenia u kazdeho programu a interaktivny mod firewallu funguje 100% spolahlivo.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Janyk1
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Aisicek Zobrazit příspěvek
    ...funguje 100% spolahlivo.
    Ja si myslim, že 100% tě ochrání snad jen vyplej komp.
    jinak:
    Ber NODa trial, pokud se ti nebude zamlouvat, tak tam pak dáš něco jinýho, a pokud bude, možeš si koupit licenci, nemusi se nic odinstalovávat, jenom tam zadáš heslo a jméno co ti pošlou na mail.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

ICEBOSS : Co máš na myslím tím že NOD je agresivní?

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Janyk1 Zobrazit příspěvek
    to ICEBOSS:Kolik pak ten Kaspersky stojí?
    Citace Původně odesláno od a8nr Zobrazit příspěvek
    Hodně. Jinak bych ho měl doma taky.
    Tazko rict co je hodne, kazdy ma tu latku nastavenou jinak vysoko. Kaspersky Antivir samotnej stoji na rok 39.99$ a kompletni Kaspersky Internet Security 59.99$. Kdyz se to srovna s Nodem nebo jinejma konkurence schopnyma produktama, tak je to naprosto normalni cena. Navic kdyz clovek vychyta nejakou akci, jako je treba nyni, tak ma 3 licence na 1 rok KIS za 120$ a to je mooc pekna cena.
    PS: Uz na nem jedu 3/4 roku a licenci si urcite budu prodluzovat dale (asi rovnou o dva roky), protoze jsem spokojenej.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele a8nr
    Registrace
    May 2006

Jn, já zapomněl, že nám ten dolar za tu dobu co jsem se o to zajímal trochu změknul.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Konnor
    Registrace
    Aug 2006

Hlásím se ke skupině avasťáků, jeden čas jsem měl AVG, ale zdálo se mi, že je děravej jak cedník, tak jsem zkusil avast a od tý doby klid, k aktualizacím nemám výhrad a rychlost scanu je o proti avg taky lepší,...

ntb taky by mě zajímalo jak se pozná falešnej poplach

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Já do počítačů dávám buď Avasta a nebo AVS, to je dost dobrý antivirus, dokonce postavený na řešení Kaspersky Lab. Teda než ho zrušili a místo něj zavedli McAfee Security Center, který jsem ještě neotestoval... Ale podle některých odkazů, by mohl být tak moc dobrý...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Konnor Zobrazit příspěvek
    Hlásím se ke skupině avasťáků, jeden čas jsem měl AVG, ale zdálo se mi, že je děravej jak cedník, tak jsem zkusil avast a od tý doby klid, k aktualizacím nemám výhrad a rychlost scanu je o proti avg taky lepší,...

ntb taky by mě zajímalo jak se pozná falešnej poplach
    Můžu jen souhlasit
    Taky mám nejradši avast. O aktualizaci se dozvím až když je nainstalovaná. Hlavně je zdarma (vlastně za mail jednou za rok) a zdá se mi že zatěžuje procesor míň než třeba AVG. NOD32 je taky skvělý, ale není zdarma (což mě osobně vadí).

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Zeptám se naprosto blbě, jaký je vlastně dnes rozdíl mezi antiviry a programy typu spybot s&d nebo spywareterminator?
    Druhý debilní dotaz se týká bitdefenderu ... máte s ním nějakou pozitivní nebo negativní zkušenost?
    Třetí otázka je, podle čeho dělíte antiviry na dobré a špatné? Navzdory certifikacím o 100% účinosti jsem jeden zamořený počítač desinfikoval utilitkami od sysinternals a pak kombinací asi tří časově omezených antivirů a poslední potvoru vykousal z winlogonu až defender.
    AVG Antimalware mi přijde jako zlo (falešné poplachy, likvidace cookies s delší platností v default nastavení, dlouhé spouštění office) a jinak antiviry nějak moc nepoužívám.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Viry jsou obecné, můžou mít různé účely a různé vzory chování. Spyware je software určený výhradně k nedovolenému sběru informací.

O BitDefenderu ani nevím, že něco dělá. Těžko říct, jestli funguje nebo ne, scany PC vždy vyjdou jako čisté. Nevím, chtělo by to najít program, o němž člověk ví, že je to fakt spyware jak Brno.

A dělení antivirů: podle jejich aktivity. Nesmí se stát, že antivirus cokoliv propustí do PC. Taky by antivirus neměl hlásit příliš mnoho falešných poplachů. A když už v PC nějaký ten virus je, měl by být schopný soubor vyléčit nebo od systému dokonale izolovat.

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od pavel_p Zobrazit příspěvek
    Zeptám se naprosto blbě, jaký je vlastně dnes rozdíl mezi antiviry a programy typu spybot s&d nebo spywareterminator?
    Spybot S&D a spywareterminator je uz dle nazvu urcen prevazne pro odhalovani / leceni infekci spywarem, coz je pouha podmnozina viru (i kdyz pravda v posledni dobe hodne rozsirena). Jinak trochu teorie o rozdeleni viru lze nacerpat zde.

Druhý debilní dotaz se týká bitdefenderu ... máte s ním nějakou pozitivní nebo negativní zkušenost?
    Bohuzel nemuzu slouzit, nepouzivam...

Třetí otázka je, podle čeho dělíte antiviry na dobré a špatné?
    Jednoduse. Hlavne podle vlastnich zkusenosti. Jakymkoli zebrickum uspesnosti se spise smeji, protoze neukazuji skoro nic. Pokud ale pouzivam antivir, ktery neprosputil za dobu co ho mam zadnou hrozbu a nezabira mnoho systemovych prostredku, tak se da rici, ze je kvalitni.
    Vse se ale vcetne antiviru vyviji, proto je menim a cerpam zkusenosti i dalsich produktu. Kdyz nekomu treba reknu, ze roku 2002 antivir NOD na mem vzorku asi 15000 viru zcela propadnul, tak mi dotycny jen tezko uveri. V soucasne dobe se totiz radi mezi spicku.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Díky, ptám se tak blbě proto, že jsem klasického vira dlouho neviděl a trojany ten antispyware dle mých zkušeností chytí také (aspoň těch pár relativně neškodných co jsem poslední dva roky viděl).

Obyvatel SHW Avatar uživatele Aytech
    Registrace
    Dec 2007

Pouzivam Avast, a jsem s tim spokojeny, zadny falesny poplachy, jen jednou za tyden vyskoci okinko ze najinstaloval update... hlavne mit dobre nastaveny firewall...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Avasta neni špatnej, ale neměl jsem ho učinej na 100%, ne vždy dokázal zabránit nákaze nebo ji vyléčit, od dob co mam NOD32 tak mam odevšeho klid

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Janyk1 Zobrazit příspěvek
    to ICEBOSS:Kolik pak ten Kaspersky stojí?
    jinak:slyšel jsem něco o tom, že má vyjít/vyšlo AVG 8(nevim přesně)- co tohle?
    hodně OT:áááááááááááá, můj 150-tý příspěvek!!!!!!- už diskutuji pravidelně
    Stoji imho zhruba stejne jako NOD nebo NAV.
    http://www.kaspersky.cz/pages/eshop....typpr=7&prod=2

Citace Původně odesláno od Zoidik Zobrazit příspěvek
    ICEBOSS : Co máš na myslím tím že NOD je agresivní?
    kdyz najde virus, tak misto male decentni hlasky se muze zblaznit, blokuje kde co atd... AVS mi prislo mnohem pratelstejsi.

Citace Původně odesláno od Petr S. Zobrazit příspěvek
    Já do počítačů dávám buď Avasta a nebo AVS, to je dost dobrý antivirus, dokonce postavený na řešení Kaspersky Lab. Teda než ho zrušili a místo něj zavedli McAfee Security Center, který jsem ještě neotestoval... Ale podle některých odkazů, by mohl být tak moc dobrý...
    AVS uz bohuzel neni Taky jsem ho mel rad.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Antiviry: Antiviry / Antivirusy
    Od FanATIk v sekci Antiviry a bezpečnost
    Reakcí: 208
    Poslední příspěvek: 12-11-2009, 15:07