Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 33 z 33

Téma: Antiviry

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Pravda je že mi jednou NOD blokl jeden soubor a měl jsem porblem ho dostat ven, ale podařilo. Šílenou hlášku zobrazuje pokud lezeš na infikovanou stránku, jinak o něm nevím
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od ICEBOSS Zobrazit příspěvek
    AVS uz bohuzel neni Taky jsem ho mel rad.
    A už jsi testoval toho jeho nástupce? Jaký je?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

mno ten falesny poplach... mam vzdy jeden rezidentni stit a pak pozivam nod scan a mcafee skeny z techto stranek http://mirror.edskes.net/ Mno a mel jsem avg ... + ty scany a vse vpohode zadny poplach, pak jsem zkousel avasta jako rezidentni, nekolik dni vpohode, pak asi tri dny zniceho nic zacal rvat kvuli cca 5ti souborum ktere byly v pc snad rok a pak zas s nejakou aktualizaci prestal, proste nejaka chybka v aktualizaci... tohle se u nej prej stava dost casto.

ono vpodstate se ke me roky poradne nic nedostalo, je mozne, ze muj poskytovatel internetu ma na serveru antivir ktery nam to vse kontroluje verejnou IP nemam a jsem vtakove te wifi siti co zacinala jako soucast czfree, tak treba nas pasivni chrani

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Antiviry: Antiviry / Antivirusy
    Od FanATIk v sekci Antiviry a bezpečnost
    Reakcí: 208
    Poslední příspěvek: 12-11-2009, 15:07