Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 33

Téma: Antiviry

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

cau, potreboval bych poradit, jak vyresit problem s AVG nebo vybrat nejaky jiny antivir.
    AVG vyzaduje absolutne po kazde aktualizaci restartovat pocitac. Je to total pakarna a nevim co stim. AVG uz stejne krici o licenci a v AVGfree nejdou zapnout vyjimky.
    Pokud to nepujde vyresit, tak poradit jiny antivir....
    Zkousel jsem AVASTa ale je "divny" a hlasi mi same falesne poplachy. Zkousel jsem NODa, ale u toho mi vadi, ze kdyz aktualizuje, sezere snad 75%+ systemovych prostredku. A nebo nepouzivat nic ? stejne mi tu za posledni 3 roky poradne nic neprislo A jinak pouzivam od McAfeeho priblizne jednou mesicne free scan, co se neinstaluje, jen spusti a dohleda mi pripadne cerviky a drobnou havet.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

No, především je nějaké divné, že ti Avast hlásí pořád něco - mě už nějakou dobu nic nezahlásil, přitom testy funkčnosti ověřují, že funguje. Jak víš, který poplach je falešný a který ne?

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Jednoznačně nejlepší je NOD, že by nějak výrazně zpomaloval PC sem si nevšiml, naopak AVG a jeho skenování disků a kde čeho dokáže počítač pěkně přidusit. Nevýhoda NODu je, že není zadarmo. Zadarmo používám Avast, žádný falešný poplach sem nezažil, asi záleží jaké stránky navštěvuješ a co používáš za programy. Já jsem s ním spokojený.

Edit: a přesně jak píše Intri, jak víš že jde o falešný poplach?

Obyvatel SHW Avatar uživatele Encore1106
    Registrace
    Feb 2007

Pokud ti nevadí cca jednou za měsíc obětovat 5 minut (na stažení 1 souboru z netu, odinstalování antiviru, restart PC, nová instalace), tak bež do NODa, imho je z těch 3 nelepší.
    Pokud vadí, tak běž do Avasta.

Zkušenosti mam s oběma (dokonce i s AVG tak 3 roky zpátky, ale to nebylo nic moc), při aktualizaci bych řekl, že víc laguje Avast. V případě NODa se o aktualizaci dozvídám až díky oznámení v liště = nelaguje. Co se týká virů, do počítače se mi během služby jak Avastu, tak i NODa žádný nedostal (musim zaklepat).

Na možnost "nepoužívat nic" radši honem rychle zapomeň, jinak by si byl např. na viry.cz/forum pečenej vařenej.
    Naposledy upraveno uživatelem Encore1106: 23-01-2008 v 16:38 Důvod: Doplnění možnosti "nepoužívat nic".

Starousedlík SHW Avatar uživatele Janyk1
    Registrace
    Feb 2007

Ja měl Nortona, pak Avasta, Pak AVG7, pak Noda, pak Clamvir free antivirus, teď zas Noda, na noťasu mám jakousi půlroční zkušební verzi někde z Chip CD, pak tam dam taky Noda.Na toho Noda sem měl i rok licenci, asi si ji koupim zas, je asi fakt nejlepší.
    EDIT:sem zapoměl, že doporučuju Noda!
    Naposledy upraveno uživatelem Janyk1: 23-01-2008 v 16:46

Občasný diskutér Avatar uživatele slavick
    Registrace
    Aug 2007

Já mám Avasta a jsem s ním zatím maximálně spokojený, žádný falešný poplach jsem ještě nezažil. Koukám i po NODovi, máme ho v práci a vypadá moc dobře.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Encore1106: jednou za mesic, myslis jako instalovat stale trial verze ? To by mozna slo Pac jeho cene se mi moc nelibi, avg bylo za par kacek Ale uz konci, avast je free ale je nejaky... podivny, no akorat jsem zvedavy, jak dnes nod zatezuje pri tech aktualizacich...

Občasný diskutér Avatar uživatele Andrasin
    Registrace
    Oct 2007

No hele, ja pouzivam NOD32 (Eset Smart security). Driv jsem se virovou problematikou dost zabyval. K AVG mam hodne velky odpor. Ale na nod proste nedam dopustit. Pri aktualizaci pc nevytezuje. Navic aktualizace jsou male. Mam ji stazenou obvykle za 2 - 5 sekund. A trial verzi lze vlastne pouzivat stale a bez nejakeho cracku jak uz tady nekdo psal.

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Jak píše Encore1106, u aktualizaci NODu se dozvím až z oznámení, že úspěšně proběhla. Sestava Duron 650@866 MHz, 768 MB RAM, Seagate Barracuda IV s pár vadnými sektory .... je to celkově šrot.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Ještě jsi nám neřekl, jak rozpoznáš falešný poplach od skutečného? Aby se ti nestalo, že nainstaluješ nový antivirus ( i když to není žádná hrůza ) a zjistíš, že máš PC bombardované stále.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

AVG je šílenost mít v PC... nidky více už nechci, mam blbé zkušenosti. Mam NODa a fakt super ani o něm nevím. V práci mam AVG.... jedřív scan disku trva 30minut, pak 45 a ted trvá hodinu.... s PC se nedá pracovat když běží AVG

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

jeste bych doporucil Kaspersky antivirus, je spolehlivy a nechova se moc agresivne, coz me treba na nodu stve. avg sux... moc pomaly.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Encore1106
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od TomasOxx Zobrazit příspěvek
    Encore1106: jednou za mesic, myslis jako instalovat stale trial verze ? To by mozna slo Pac jeho cene se mi moc nelibi, avg bylo za par kacek Ale uz konci, avast je free ale je nejaky... podivny, no akorat jsem zvedavy, jak dnes nod zatezuje pri tech aktualizacich...
    Jojo, myslel jsem instalovat stále trial verze. Ze začátku jsem měl na NODa licenci z Invexu, potom co přestala platit jsem u NODa zůstal a od tý doby každej měsíc reinstaluju na 2 kompech (od září vlastně na třech) a není to zas takovej problém. Dají se sehnat i nějaký cracky, ale prej nikdy nejsou moc dlouho funkční a navíc jsou to zbytečné starosti...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Janyk1
    Registrace
    Feb 2007

to ICEBOSS:Kolik pak ten Kaspersky stojí?
    jinak:slyšel jsem něco o tom, že má vyjít/vyšlo AVG 8(nevim přesně)- co tohle?
    hodně OT:áááááááááááá, můj 150-tý příspěvek!!!!!!- už diskutuji pravidelně
    Naposledy upraveno uživatelem Janyk1: 24-01-2008 v 17:48

Pravidelný diskutér Avatar uživatele a8nr
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Janyk1 Zobrazit příspěvek
    jinak:slyšel jsem něco o tom, že má vyjít/vyšlo AVG 8(nevim přesně)- co tohle?
    Pokud vím vyšla zatím 2. beta.

Citace Původně odesláno od Janyk1 Zobrazit příspěvek
    Kolik pak ten Kaspersky stojí?
    Hodně. Jinak bych ho měl doma taky.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Antiviry: Antiviry / Antivirusy
    Od FanATIk v sekci Antiviry a bezpečnost
    Reakcí: 208
    Poslední příspěvek: 12-11-2009, 14:07