Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Software: Špatné zobrazování internetových stránek

Neregistrovaný

Jméno tazatele: Tommy.71

Znění dotazu:
    Mám problém s prohlížením internetových stránek. Je to hrozně pomalé. Mám 2 MB internet, nikdy předtím mi to nedělalo. Některé stránky musím několikrát aktualizovat aby se mi načetli, někdy mi to jednoduše hodí chybu 404 nebo vypíše kód stránky. Není to prozlížečem. Dělá mi to Opera, Mozzila Firefox a dokonce i od Microsoftu bezchybný Internet Explorer 7. Jak to vyřešit?

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Zkontroluj si nastavení všech firewallů, za kterými stojíš. Musí umožňovat volný průchod portu 80.

Neregistrovaný

Díky, podívám se na to. Btw, stojím za Kerio Personal Firewall.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

A zkontroluj v task manageru (ctrl-alt-escape) síťový provoz jestli není nějak velký, případně zruš bittorrent, dc++ apod. Pokud nějaký provoz je a nemáš nic takové spuštěno, zkontroluj počítač na havěti nějakým antivirem.
    Co datové limity připojení (FUP)? Nepřesáhl's je?

Obyvatel SHW Avatar uživatele Encore1106
    Registrace
    Feb 2007

V případě překročení limitů by se snižila rychlost, stránky by se pomalejc načítaly ale neházelo by to 404.

Projistotu ale vyzkoušej nějaké speedmetry, aspoň 2 nebo 3:
    DSL.cz
    Lupa.cz
    Speedtest.net

Jak psal pavel_p, projeď PC antivirem a nějakým programem proti spywaru (Ad-Aware, Spybot S&D).

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Nebylo by taky od veci rict jaky typ pripojeni vyuzivate. Pokud mate wifi, zkontrolujte jestli mezi vasim domem a vysilacem nevyrostla treba nejaka obrovska olovena stena...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

:-) To se dá ověřit i prostým stahováním, jestli jede nepřerušeně i ve chvílích, kdy internetové stránky fungovat nechtějí. Tím by se vyloučily výpadky internetu.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

No vzhledem k počasí bych u wifi zkontroloval i co udělal vítr s anténou. Že s ní pohnul je pravděpodobnější než zjevení olověné stěny (ona by stačila i alobalová fólie nebo drátěný plot, ale i tak ...).

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

No 2Mb internet po WIFI, nevim jaka by to byla cena, ale to co tady popisuje tak mi spíše více sedí na O2 ADSL. Tyhle problemy mam dycky když stahuju,a le to je normální u těch mrch.... Zkus restartovat modem ( ta krabička ze které ti vede kabel do PC, nejspíš máš jen jednu ) lépe řečeno asi tak na minutu ho vytáhni z elektriky a pak zase připoj k napájení. Chtělo by to taky udělat PING... Start->spustit->CMD ( potvrd )->do příkazového řádku napiš : ping www.centrum.cz ( nebo jiny server ) Zjistíš tak časové odezvy. Prveč,a le restart modemu

Tommy.71

Nemám to přes wifi, mám UTP kablík, překročený limit nemám, stahování mi jede vždy tak jak má. Je to tím portem 80, Kerio Firewall mi ho prostě blokuje....nejspíš přejdu na jiný firewall, protože v Kerio toho moc v nastavování není a jak to zrušit netuším.

Podobná témata

1. Reakcí: 36
    Poslední příspěvek: 14-05-2014, 15:08
  2. Software: Zobrazování fotek ve složkách
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-04-2012, 18:52
  3. Zobrazování stránek Svět hardware
    Od ladud v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 27-01-2010, 21:12
  4. DDR2: RAM - zobrazování špatné velikosti