reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

pitrisek.dubi_Zena01

pitrisek.dubi (111)|28.1.2008 18:16
smontováno v paint shop pro 7
skorohoto.jpgo.jpg
Zeli (397)|28.1.2008 18:23
...teda to vyriznuti a rozmazavani je hodne odbyty a taky nevim proc ma holka jedna nestastna modrinu a jizvu na stehne - ty ji snad ublizujes? :thumbdown
Chtelo by to jeste zapracovat na tom...
pitrisek.dubi (111)|28.1.2008 21:01
pokusila jsem se o opravu
Zeli (397)|28.1.2008 21:32
...nechci nijak rejpat, ale "jizvu" ma porad(na levym stehnu od okraje obrazku smerem doleva dolu) a navic to vypada jeste na celulitidu. Ale je to prece jen lepsi nez predtim.
pitrisek.dubi (111)|28.1.2008 21:43
lde ma jizvu? Ten škrábanec na stehně jsem opravila,a se šráfama na stehnech si nějak nevim rady.
Wlcek (379)|28.1.2008 23:58
Taky sem našel par drobnosti.
1) Ten škrabanec na stehně má pořát, a mohla by mit ruce :-)
2) To ořezání by chtělo pořád ještě upravit, kolem ruky, nektery mista kolem notebooku...
3) Ten obrazek notebooku celkově se mi zda byt už zvětšovany, možna by to chtělo sehnat jiny ve většim rozlišeni, kvalitnějši.
4) Podle podminek souteže by měl mít tento thread název ve tvaru username_ZenaXX (kde XX vyjadřuje pořadove čislo wallpaperu od konkretniho autora) aby byl zařazen do soutěže. Tudíž to mělo být
pitrisek.dubi_Zena01
Tady je stranka s podminkami pro zařazeni do soutěže, odstavec "Postup pro účast" "3. krok":https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=13292

Ale aby nebyla jen negativni kritika. Tak napad docela pěkny a jednoduchy.

A aktualizovat wallpaper mužeš pouze jednou, ostatni verze nebudou zařazeny do souteže, všechno je to popsane na strance uvedene vyše ;-)
Karel Polívka (1485)|29.1.2008 07:53
[QUOTE=Wlcek;85263]A aktualizovat wallpaper mužeš pouze jednou, ostatni verze nebudou zařazeny do souteže, všechno je to popsane na strance uvedene vyše ;-)[/QUOTE]
To bylo myšleno tak, že je možné jej aktualizovat pouze jednou, jakmile už je jednou zařazený (což zatím není tento případ, viz výše).

Ještě tu formulaci trochu upravím.


Autorka má u mě bod za odvahu se do tohoto kola pustit jako první (to je vždy nejtěžší). Hlavní je se nenechat odradit kritikou (přestože je třeba oprávněná), ale zkoušet to dál a dál, pracovat na tom/na sobě - zkrátka hlavně se snažit.
boboco (1987)|29.1.2008 10:39
[QUOTE=Zeli;85156]...teda to vyriznuti a rozmazavani je hodne odbyty a taky nevim proc ma holka jedna nestastna modrinu a jizvu na stehne - ty ji snad ublizujes? :thumbdown
Chtelo by to jeste zapracovat na tom...[/QUOTE]

[QUOTE=Wlcek;85263]Taky sem našel par drobnosti.
1) Ten škrabanec na stehně má pořát, a mohla by mit ruce :-)
2) To ořezání by chtělo pořád ještě upravit, kolem ruky, nektery mista kolem notebooku...
3) Ten obrazek notebooku celkově se mi zda byt už zvětšovany, možna by to chtělo sehnat jiny ve většim rozlišeni, kvalitnějši.
4) Podle podminek souteže by měl mít tento thread název ve tvaru username_ZenaXX (kde XX vyjadřuje pořadove čislo wallpaperu od konkretniho autora) aby byl zařazen do soutěže. Tudíž to mělo být
pitrisek.dubi_Zena01
Tady je stranka s podminkami pro zařazeni do soutěže, odstavec "Postup pro účast" "3. krok":https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=13292

Ale aby nebyla jen negativni kritika. Tak napad docela pěkny a jednoduchy.

A aktualizovat wallpaper mužeš pouze jednou, ostatni verze nebudou zařazeny do souteže, všechno je to popsane na strance uvedene vyše ;-)[/QUOTE]

Teda kluci, podle mě jste zbytečně ostrý:hmm - upozornit na nedostatky se dá i jinak:rolleyes: Já neříkám, že je to dokonalé, ale oceňuji velmi zajímavý nápad a především pak skutečnost, že pitrisek.dubi zařadila svůj wallpaper jako první - jak řekl už KP, to je vždycky nejtěžší:turtle.

Takže kucííí, čekám na vaše tapetky, ať máme co rezebírat, tohle aktuální téma má velkej potenciál:slug
Intri (3490)|29.1.2008 12:03
[quote=Wlcek;85263]3) Ten obrazek notebooku celkově se mi zda byt už zvětšovany, možna by to chtělo sehnat jiny ve většim rozlišeni, kvalitnějši.[/quote]

Rozhodně souhlasím, to mi přijde jako největší nedostatek, který mě upoutal. A jestli budeš shánět jiný notebook, porozhlídni se i po jiné značce...
pitrisek.dubi (111)|29.1.2008 17:02
Noťas jsem zrovna zmenšovala o 50ˇ%,jinak to děvče už nemělo ruce předtím,a dokreslit je nedovedu.Budu se snažit opravit,nebo na příštích věcech vyvyrovat všeho,ale co neuvidim,to neopravim.Se učim,snad uvidim časem lépe a vše.Pitrísek
Intri (3490)|29.1.2008 17:06
No, rozhodně jsi na dobré cestě, to asi většina lidí tady nepopře. Tak jen tak dál, marné ty snahy nebudou.
boboco (1987)|29.1.2008 17:34
Důležité je chtít - potom jde všechno;) Když si vzpomenu na své nedávné začátky s Photoshopem - ještě, že jsem většinu času doma sám a můžu si od plic zanadávat:D
Janyk1 (997)|29.1.2008 17:54
je to hezký, ale trochu podivná je velikost toho notebooku, přes celej trup. A navíc žena i notebook mají podivné zubaté okraje.
Wlcek (379)|30.1.2008 00:28
[QUOTE=Karel Polívka;85324]To bylo myšleno tak, že je možné jej aktualizovat pouze jednou, jakmile už je jednou zařazený (což zatím není tento případ, viz výše).[/QUOTE]
Tak to se omlouvam, to sem špatně pochopil.

[QUOTE=boboco;85344]Teda kluci, podle mě jste zbytečně ostrý[/QUOTE]
A za tohle taky, nechtěl sem byt "ostrý". Jen poradit.

Ja sem třeba za každou kritiku u svych tapet rad, ať je sebeostřejši. Třeba u meho druheho wallu to bylo na dvě stranky, i když to nebyla jen "negativni" kritika. A to v tom nebyla spousta dalšich věci co mi KP poradil přes SZ. To by vydalo taky nejmiň na dalši stranku. Ale nebyt te kritiky, nikdy by se neumistil tak dobře.

A odvahu zařadit wall jako prvni taky oceňuju, vim že to neni snadny.
pitrisek.dubi (111)|30.1.2008 19:06
Jo jasan,alespoň vidim,že tady nikomu nic neunikne a že spěchat se nevyplácí,tím nemyslim ,že jsem byla první,ale nebylo to tak hotovo,aby to mohlo jít ven.Jinak já bych to nazvala ode mne drzost,ne odvaha,vyřítit se jako první :-))) .