Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: A7N266-VM a DVDvypal?

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Zdárek,mám dotaz ohledně základovky A7N266-VM a dva IDE kanály podporující Ultra ATA/100.Kdo mi prosím poradí co si mám pořídit za DVD vypalovačku.Většina je SATA a tak.Nebo mám koupit externí a napíchnout na USB?Jsem v hardwaru zelenáč tak budu rád za každou radu.
    Dikes:-)
    Naposledy upraveno uživatelem cool.user: 22-05-2009 v 19:41
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Janyk1
    Registrace
    Feb 2007

No ne že by jich nebylo dost, ale de o to vybrat. Jaký jsou konkrétní požadavky?Cena, hlučnost, rychlost...

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

No mě jde oto co to má mít za rozhraní?Protože třeba SATA je jiná a tak.

Tak určitě vzhledem k stáří PC bych bral něco do 1000,-.Jak se řiká hodně muziky za málo peněz je nej volba
    Naposledy upraveno uživatelem ICEBOSS: 29-01-2008 v 18:36

Starousedlík SHW Avatar uživatele Janyk1
    Registrace
    Feb 2007

Ve své době byly dobrý mechaniky byly LG GSA-H22N (jsou furt) tak si myslim, že vyšší verze (třeba tato) na tom dnes musí být obdobně, ale fakt moc netuším.
    EDIT:nebo třeba tato: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=50832 , u té minulé jsem se sekl, ta má Light scribe, ale její N verze je levnější bez něj.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Takže to musí být IDE rozhraní??Dikes mooc

Pravidelný diskutér Avatar uživatele s.skull
    Registrace
    Jun 2007

Svého času byly výborné Pioneer DVR-111 - především kvalitou zápisu - ale jak je na tom nástupce DVR-112 - tak to z vlastní zkušenosti nevím - a já bych jej bral - pokud bych měl kupovat ide vypalovačku...

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Díky všem už jsem pochopil!!