reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Realtek HD audio zadny panel vlastne nastavenia jack input output

maxo777 (28)|29.1.2008 20:26
Vazeni prispievatelia tohoto fora,

mam taku malu dilemku .. zakladna doska Asus P5E-VM HDMI, Vista 64 ultimate.

Jediny malicky problem je v tom ze nemozem nastavit v Realtek HD audio manager zadny panel CONNECTOR RETASKING co znamena .. nastavit jadnotlivym audio input output konektorom ine nastavenia ako default .. cize cierny jack moze byt aj audio out a vice versa .. ( z dovodu pridania do zadneho panelu sluchatka s mikrofonom a sucasne ponechat aj stereo vystup pre repraky a pri pouzivani skype telefonovania iba ztisit reproduktory )

jedine co sa mi podarilo je rozchodit to na prednom panely sposobom v nastaveniach zaskrtnutim Disable Front panel Jack Detection a tym sa pridala moznost premapovania tychto portov .. este to rozchodit aj na zadnom panely .

na mojej predchadzajucej doske Gigabyte to bola bezna zalezitost . tu je to trochu problem . neviem ci z dovodu 64 bit vista ..

dakujem za odpovede a napady .. :-)

maX.
xSten19 (386)|29.1.2008 20:57
Mas tam new ovladače mam taky vistu a nemohl sem rozběhnou ani 5.1 zvuk tak sem to zvládl pouze s BETOU ale nastavení je tam dost teď.
maxo777 (28)|29.1.2008 22:12
tak stiahol som najnovsie ovladace .. ale su tie iste ako prilozene na cd .. predsa len to je dost nova doska .. a aj kontrola visty ohladom aktualnosti ovladacov nenasla ziadne novsie .. skor si myslim ze to bude v tom programe Realtek HD audio manager :-) no co uz .. stale sa nieco doladuje .. dufajme ze im to nebude trvat dlho ..

pises ze si nainstaloval nejaku betu drajvrov ? na P5E-VM HDMI ?
xSten19 (386)|29.1.2008 22:33
[QUOTE=maxo777;85571]tak stiahol som najnovsie ovladace .. ale su tie iste ako prilozene na cd .. predsa len to je dost nova doska .. a aj kontrola visty ohladom aktualnosti ovladacov nenasla ziadne novsie .. skor si myslim ze to bude v tom programe Realtek HD audio manager :-) no co uz .. stale sa nieco doladuje .. dufajme ze im to nebude trvat dlho ..

pises ze si nainstaloval nejaku betu drajvrov ? na P5E-VM HDMI ?[/QUOTE]

oficiální ovladače to eni moc dobrý který sou na CD taky sem to tak udělal ale moc dobře to nejelo skus se kouknout na nějaký bety potže vista 64bit je docela oříšek :D ale uvidíš sám tak čus zatim.