Zobrazit výsledky hlasování: Jakého používáte klienta pro ICQ

Hlasujících
287. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • ICQ (jakýkoli starší)

6 2.09%
  • ICQ 5 & 5.1

72 25.09%
  • Miranda IM

85 29.62%
  • QIP

70 24.39%
  • jiný

36 12.54%
  • Používám jiný protokol...

18 6.27%
Strana 10 z 13 PrvníPrvní ... 89101112 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 136 až 150 z 194

Téma: Jaký používáte messanger?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Používám především centerim pro jeho minimální nároky, a občas Gajim. Využívám protokol XMPP, a výjimečně i AIM.
    Naposledy upraveno uživatelem bright: 06-06-2008 v 12:36 Důvod: gramatická chyba
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele hippouss
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od n3fr0n Zobrazit příspěvek
    Stejně jako dost lidí výše používám Mirandu – je taková minimalistická, přizpůsobitelná a nenáročná, vzhled jsem si dělal celý sám, takže jsem celkově spokojen. Vadí mi jen občasné nedostatky (dejme tomu u ICQ občas nefunguje posílání souborů, statusy ap…) a dost nepřehledné nastavení (když mám hodně doplňků). Na druhou stranu se vývoj neustále rozvíjí a už se těším na verzi 0.8…
    nahod test buildy od 0.8, jedu na nich uz od 0.7 test buildu nikdy problem
    s prenosem souboru uz skoro problemy nemam a to nemam nikde verejny IP apod. Momentalne pouzival trochu modifikovanej ICQ protokol od Jarvise, ICQ++ eternity

Obyvatel SHW Avatar uživatele xstreetfighter
    Registrace
    Nov 2007

QIP, jednoduche, nenarocne, ucelne, bez reklam, bez atlasu, skvele fce. ICQ 5-6 je vrazda!!!

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od xstreetfighter Zobrazit příspěvek
    QIP, jednoduche, nenarocne, ucelne, bez reklam, bez atlasu, skvele fce. ICQ 5-6 je vrazda!!!
    OT: nejlepší na tom je, že tímhle všichni porušujete podmínky užívání, protože jim JDE o tu reklamu...můžete být předvoláni k soudu kamsi do tramtárie /OT

Pravidelný diskutér Avatar uživatele a8nr
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Pavel Boček Zobrazit příspěvek
    OT: nejlepší na tom je, že tímhle všichni porušujete podmínky užívání, protože jim JDE o tu reklamu...můžete být předvoláni k soudu kamsi do tramtárie /OT
    OT: To sice můžeme, ale ČR se řídí LZLPaS a nevydává své občany do států mimo EU.

Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od a8nr Zobrazit příspěvek
    OT: To sice můžeme, ale ČR se řídí LZLPaS a nevydává své občany do států mimo EU.
    OT: Mno, pro začátek tě jen předvolají k účasti v řízení, pokud nepřijedeš a nebudeš se bránit, tak budeš škodný ty, ne oni Řízení proběhne bez tebe a dostaneš pokutku.../OT

Jen pro toho, kdo to nezná, podmínky jsou na oficiální stránce ICQ. Poměrně zábava, hlavně ta pasáž s 13 roky...nevím, že by zatím někoho žalovali

Jak jsem psal někde z kraje, sám mám PSI a ICQ transport na Jabber.cz, ICQ m nikdy moc neuchvátilo...mezi ICQ a mnou je díky transportu bariéra a snad bych ani nemohl být postihován hehe Jen škoda, že jak zase změnili protokol, tak to už nechodí úplně kompletně
    Naposledy upraveno uživatelem Pavel Boček: 09-06-2008 v 17:44

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Pouzivam Pidgin, na Linuxech a Trilllian na Winech ... Duvod? Zadnej spam, a rychlost (to souvisi se spamem :-P)

Občasný diskutér Avatar uživatele Magnatt
    Registrace
    Jun 2008

Já používám QIP Infium, je to sice Beta a má ještě spoustu much, každopádně podporuje více klientů, bohužel lidi jsou líní a nechtějí mi přejít na jabber.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Magnatt Zobrazit příspěvek
    Já používám QIP Infium, je to sice Beta a má ještě spoustu much, každopádně podporuje více klientů, bohužel lidi jsou líní a nechtějí mi přejít na jabber.
    hehe, taky se snazim co nejvic lidi dokopat do jabberu a oni ne a ne prejit!

Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od hippouss Zobrazit příspěvek
    hehe, taky se snazim co nejvic lidi dokopat do jabberu a oni ne a ne prejit!
    A proč od tebe tedy mám ICQ číslo a ne jabber adresu ?

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Pavel Boček Zobrazit příspěvek
    A proč od tebe tedy mám ICQ číslo a ne jabber adresu ?
    pac kdyz sme se kontaktovali tak si mi psal, jaky mam cislo na icq ze ho nemam v profilu, tak sem netusil ze mas jabber a posilal automaticky icq

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

pouzivam qip, hlavne z toho duvodu, ze icq stale nejakym zpusobem blblo (zabiralo prilis pameti, zpomalovalo prilis jine aplikace, kazdy kontakt musel mit jine okno pro komunikaci-to uz ted asi neplati)
    hlavne se mi qip zamlouva graficky-zadne zbytecnosti a suprovi smajlici

Občasný diskutér Avatar uživatele koubis
    Registrace
    May 2006

Miranda je mi nejsymaptyčtější, i když pořád je to ICQ protokol :-/

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od harleymaster Zobrazit příspěvek
    jo to by mohlo tak odpovidat,ja ho mam jenom kvuli tem animacim,ale premyslim ze inst. nejakou starsi verzi
    tak ti nevím,jestli starší verze poběží.. viz. http://www.zive.cz/Bleskovky/ICQ-pre...2/default.aspx

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Používám qip, nenáročný, člověk nemá otevřených 20tisíc oken, když komunikuje s více lidmi(i když novější icq už to umí taky), ale hlavně tam nemá ty stupidní reklamy,xtraz nebo co to bylo a podobné, zbytečné kravinky (:

Strana 10 z 13 PrvníPrvní ... 89101112 ... PosledníPoslední