Zobrazit výsledky hlasování: Jakého používáte klienta pro ICQ

Hlasujících
287. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • ICQ (jakýkoli starší)

6 2.09%
  • ICQ 5 & 5.1

72 25.09%
  • Miranda IM

85 29.62%
  • QIP

70 24.39%
  • jiný

36 12.54%
  • Používám jiný protokol...

18 6.27%
Strana 12 z 13 PrvníPrvní ... 210111213 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 166 až 180 z 194

Téma: Jaký používáte messanger?

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Používám QIP Infium, jsem s ním naprosto spokojen. Hlavně kvůli tomu, že používám jabber protokol a mohu tam mít i ICQ protokol se svými 2 kamarády co se ICQ drží zuby nehty
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
    Registrace
    Oct 2007

Ja se take ICQ drzim zuby nehty, ale mam v Mirande i AIM s MSN. Jak to tak slysim, mel bych si tam asi hodit i Jabber plugin...

Jinak QIP me ted trosku zklamal. Zkouseli jsme mezi mnou a kamosem rychlost prenosu dat po netu - on ma docela nabusenou linku a ja take nemam nejslabsi linku a za jak dlouho to prenese typicky 1CD z filmu a pokud on mel QIPa a ja Mirandu, tak to neslo pres 100kBy, typicky jen 80... coz nevyslovne suxx. Jakmile zkusil Mirandu, tak jsme byli na 184k hnedka a chtelo to stoupat... Takze QIP je good, je super to preposilani linku a tak... ale je pomaly na prenosy dat.
    Samo ze IM nejsou na prenosy dat, na to je FTP a pod... ale je to zajimavy. A asi je cas se podivat na ten JABBER ...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Marenek
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od radyz Zobrazit příspěvek
    Ja jsem na ICQ od 98 roku, v roce cca 2002 jsem zapocal experimentovat s Mirandou, protoze se zdala dokonala - zadne reklamy, mensi hw naroky, podstatne rychlejsi... jenze po zkusenostech, kdy denne se odkonektila a muselo se pripojit rucne, lidem s vysokym pingem neslo odesilat zpravy a hlavne kdyz sel nekdo do offlajnu, tak to miranda spozorovala az za nechutne dlouhou dobu. Potom jsem jen nadaval, proc mu to nechce odeslat zpravu... posleze se dozvim, ze ten clovek vypl pred hodinou a pul pocitac. Takze jsem zpet na pomalem a reklamnim ICQ.
    jenže tato doba je dávno pryč. klidně se vrať zase k mirandě ;-)

Občasný diskutér Avatar uživatele kocourleo
    Registrace
    Dec 2007

Mirandu, bez dodatečných pluginů, barviček, smajlíků... Pouze protokoly jabber a ICQ (pro dinosaury kteří nedokážou na jabber přejít). To co od ní požaduji mi splňuje mírou vrchovatou (a používám portable verzi, která mi přijde praktičtější).

Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
    Registrace
    Oct 2007

Ja tedy neuznavam skinovani programu a ruzny bugr do nich a tak, ale alespon TROSKU pekny to bejt musi:

Takhle vypada moje Miranda. Strizlive, ale pekne... ne?

Pravidelný diskutér Avatar uživatele MartyMcFly
    Registrace
    May 2007

V začátcích jsem používál jako každý asi oficiálního klienta od ICQ. Časem jsem řešel na mnohem lepší a rychlejší qip, který použvám dodnes, ale s vylepšením, že můžu konečně v jenom klientovi využívám i služeb protokolu Jabber což je pro mě velká výhoda.

V minulosti jsem experimentoval i s klientem od Microsoftu MSN messenger jestli si dobře pomatuji název, ale vše skončilo na tom, že všichni jeli na protokolu icq.

Howk.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Limoto
    Registrace
    Jun 2006

Gajim, ICQ jenom přes transport (vysvětlovat všem těm lidem, že Jabber/XMPP není program, na to fak nemám chuť)...

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Před přechodem na počítač Macintosh to byl qip, nyní už jedině Adium jenž je silně nadprůměrným klientem (krom toho jedný který sem našel pro Mac OS X)

Občasný diskutér Avatar uživatele machja
    Registrace
    Nov 2007

trillian astra. Je ted v beta testování a je fakt pekný. Podporuje celou řadu protokolů od facebook přes icq,skype až po jabber.

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od machja Zobrazit příspěvek
    trillian astra. Je ted v beta testování a je fakt pekný. Podporuje celou řadu protokolů od facebook přes icq,skype až po jabber.
    Tebe prijali do betatestovani? Vis, ze ti docela zavidim

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od CommanderZ Zobrazit příspěvek
    Tebe prijali do betatestovani? Vis, ze ti docela zavidim
    Ted prijimaj kazdyho, coz dle meho nazoru bude asi tim ze po dvou letech "verejneho testovani" uz o astru nema prakticky nikdo zajem.

Osobne nejsem moc spokojenej s mirandou, ale po nekolikahodinovem testovani astry jsem se radsi vratil k ni, nez zustavat dal na astre.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Draken
    Registrace
    Aug 2007

používám QIP asi rok protože s ICQ se nedalo žít... pořád zamrzalo,padalo hlásilo lidi offline když nebyly, někdy nešlo ani poslat soubor,. apod... od přechodu na qip jde vše bez problému

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Od doby co sem přešel k Linuxu používám Kopete a úplně si s nim vystačim. Na těch mejch pět a půl kontaktu

Obyvatel SHW
    Registrace
    Nov 2007

Hmmm musel som hlasovat uz pomerne davno kedze uz celkom sucu dobu pouzivam QIP - ICQ protokol
    na NTB QIP infium kvoli dodatocnej podpore jabbera, .... tak to tak nejak slovne aktualizujem

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Aktualizace na Mirandu 0.8

Strana 12 z 13 PrvníPrvní ... 210111213 PosledníPoslední