reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pevné disky, optické mechaniky: Sloučení

Neregistrovaný (0)|1.2.2008 12:43
Jméno tazatele: Pede

Znění dotazu:
Zdravím,rád bych se zeptal na sloučení pevného disku.Známý mi sestavil PC a HDD rozdělil na dva disky kde při spůštění si musím vybrat na kterém chci pracovat.Rád bych se dozvěděl jak mám disky sloučit a mít jeden předem děkuji za radu

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Win XP
pas!k (3765)|1.2.2008 13:26
Vas znamy vam zrejme z nejakeho duvodu udelal dualboot dvou systemu .. sloucit oba systemy v jeden nelze .. Lze jeden system odstranit aby se automaticky spustil jen jeden ale jsou to pomerne slozite zasahy ktere by mel delat nekdo kdo tomu opravu rozumi .. lehce se muze stat ze si oba systemy znepristupnite..

Tedy doufam ze jsem dotaz pochopil spravne .. pokud jde vylozene jen o jeden system a disk rozdeleny na dve particie tak slouceni resitelne je ale plati to co jsem psal nahore .. je potreba aby to udelal nejlepe nekdo otrelejsi .. neodbornym zasahem hrozi ztrata dat.
Petr S. (1220)|1.2.2008 13:59
Pochopil jsi správně, tuším že má tazatel dva systémy a v tom případě bych to nechal být...

Ono to rozdělení je dost výhodné, třeba i proto, že když člověk přeinstalovává, tak si tam může udělat zálohu dat. Proč trváš na sloučení disku?