Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 55

Téma: Fallout 3

Pravidelný diskutér Avatar uživatele adolfik
    Registrace
    Jun 2007

nene to nebude JENOM střílečka...
    všude tvrdí, že ta hra bude RPG a kdyby to měla být střílečka, tak by to nevypadalo takhle. Prostě podlě mě museli do gameplay a traileru nacpat něco, aby to uchvátilo i neznalce. Vem si třeba trailery na jiné RPG... Bylo tam nějaké procházení městem a povídání s lidmi? NE! Do traileru se vždy nacpe samá krev, vnitřnosti a akce. Betsheda nemůže vydat hru jenom pro nás, ale i pro usmrkaný pubertální úchyly, co nedokážou mít zážitek z kvalitní hry. Věřím, že to dobře dopadne.
    A když ne? No tak aspoň nebudu mít důvod upgradovat svůj comp
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sikil79
    Registrace
    May 2008

Pamatujete jak bylo v době vydání kritizováno Diablo 2 za technické zpracování? No a dnes po tolika letech ho ještě hrají tisíce hráčů po celém světě. Myslím že s Falloutem 3 to dopadne podobně. Nakonec ho budou hrát všichni kdo mají rádi RPG. Každopádně věřím že verze 1.0 bude zabugovaná až po uši, ale já si počkám na patche i na češtinu. Stejně plánuju koupit Oblivion G.O.T.Y. Edition, bo jsem ho ještě nehrál.

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

S Falloutem 1 a 2 to tak dopadlo, ta grafika nikdy nebyla úchvatná (no, v roce vydání možná) a bugů spousta, ale Troika IMHO nebude takový skvost...neříkám, že jej spousta lidí sem-tam nevytáhne, to já občasu opráším i Far Cry třeba, ale pořád ho neberu jako něco výjimečného, jako lidi berou Diablo 2 nebo Fallout 1/2.

ADD// nové típance
    http://www.nma-fallout.com/forum/alb...hp?pic_id=3026
    http://www.nma-fallout.com/forum/alb...hp?pic_id=3027
    http://www.nma-fallout.com/forum/alb...hp?pic_id=3028

Vypadá to divně, přestává se mi to líbit. Chybí stíny, vypadá to uměle, jak ty moje wallpapery...ten poslední típanec je OK, ale ty první dva hrůza, na prvním robotovi nějak odstává noha a na druhé...no hrůza.
    Naposledy upraveno uživatelem Pavel Boček: 06-08-2008 v 19:04

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Pavel Boček Zobrazit příspěvek
    Vypadá to divně, přestává se mi to líbit. Chybí stíny, vypadá to uměle, jak ty moje wallpapery...ten poslední típanec je OK, ale ty první dva hrůza, na prvním robotovi nějak odstává noha a na druhé...no hrůza.
    To máš teda pravdu, ale jak tak koukám na Hrej.cz tak ty stíny nechybí jen na nejnovějších screenech. Možná tam kvůli náročnosti ani nebudou, vyjma NPC a některých objektů.

Registrace
    Apr 2007

Já se na screeny předtím moc nedíval...navíc na spoustě screenů moc otevřená krajina nebyla a kde byla, tak jsem to zapomněl Možná to jen tady kvůli náročnosti není...kdyby je vyhodili úplně, tak asi spousta lidí zvolí možnost v anketě na Madbrahmíně:

Citace Původně odesláno od Madnrahmin.cz
    Grrr! Čas začít kopat hrob, Todde! Sežeru vaše játra!

Registrace
    Jun 2007

stále sem nepochopi jednu věc... má se to odehrávat ve městě nebo ve větším světě (jako původní fallouty)?

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od adolfik Zobrazit příspěvek
    stále sem nepochopi jednu věc... má se to odehrávat ve městě nebo ve větším světě (jako původní fallouty)?
    Obávám se že pouze ve větším městě, značně zdevastovaném, ale třeba se pletu (čemuž bych byl rád).

Registrace
    Apr 2007

No převážně ve Washingtonu D.C. a okolí. Mají tam být i nějaké ty báze a osady, ale to klidně může zahrnovat to okolí, fakt nevím, jestli se bude dát cestovat někam daleko...ono takové velkoměsto je něco jiného, že. Fallout 1 i 2 byly dost idealizované, třeba San Francisko byla taková vesnice, s původním městem nemající nic společného...totéž L.A....v tomhle bude F3 reálnější, že tu bude opravdu původní obrovské město.

Vzhledem k absenci auta a místo toho nasazení podzemky ale IMHO fakt jen to město a okolí.

Nováček Avatar uživatele jonmar
    Registrace
    Jun 2007

Náhodou jsem narazil na zprávičku o cenzuře ve F3.
    http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/pc/f...nal-pc_osk.idn

Nováček Avatar uživatele Mungo
    Registrace
    Feb 2008

Fallout 3 se blíží k vydání a já se už od prvního screenu nemůžu zbavit pocitu, že výjde jen úplně nová verze sci-fi Oblivionu. Jasně, pokrok je život, ale těžko nevzpomenout polední F Tactics, do teď jednu z mých nej her. Abych řekl pravdu, dost se bojím že "tvrdej" RPG system z předchozích her (čísla, procenta - stačilo přepočítat) bude zjednodušený jako pro průměrného američana. Fallout mě docela bavil i třeba komentáři boje na Pip-boyi, jestlipak si Bethesda všimla i takových detailů.
    Osobně jsem příznivcem tvrdších RPG a strategií (ještě pořád rád hraju Spellcross) a klidně bych oželel first person pohled a grafiku jako ze života, kdyby šlo jako v FT o akci v teamu ale s volným pohybem ve světě.
    Nechci nijak hodnotit ani kritizovat dokud nebudu mit možnost hru vyzkoušet, ale jako fanda Falloutu z toho dobrý pocit nemám

Registrace
    Jun 2007

tak hoši zítra vychází Fallout 3 a kdopas si to první na shw zahraje?

Pokud samozřejmě nepočítám takové ubožáky co si to ukradli

Registrace
    Apr 2007

Jo, spolužák už mi držkoval, jak to má...no a co ? Já to udělám jednoduše: dokud se mi nedostane Fallout 3 do ruky a nebudu mít PC, na kterém bych ho hrál, budu dělat, že neexistuje Nechci si z něj kazit zážitek. A pořád si myslím na Exclusive Survival Edition...spolužačka jede na začátku příštího roku na výměný rok do států, tak by mi to nejpozději ona přeposlala

Jinak to sem myslím sedí (mrkněte na toho druhého...nepřípomíná vám někoho ? )

Občasný diskutér Avatar uživatele Martin_kukis
    Registrace
    Mar 2008

Tak co lidi co první žkušenosti s hrou ????
    Už mi frčí poštou ... doufám že příjde jako naposled druhý den jsem měl hru k vyzvednutí ...

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Martin_kukis Zobrazit příspěvek
    Tak co lidi co první žkušenosti s hrou ????
    Už mi frčí poštou ... doufám že příjde jako naposled druhý den jsem měl hru k vyzvednutí ...
    Jj. Tohle by mě taky zajímalo. Hlavně jak moc to je zatím zabugované?

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. fallout 3 goty
    Od bren v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-11-2013, 20:46
  2. Fallout new vegas - BSOD při použití VATS
    Od Devouver v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-01-2011, 16:51
  3. Problém se spuštěním hry Fallout 3