Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 55 z 55

Téma: Fallout 3

Nováček Avatar uživatele prontosaur
    Registrace
    Mar 2008

Tak už hraju, tady jsou mé zkušenosti s HW náročností, na hratelnost bude mít asi každý jiný názor takže ho sem ani nebudu psát (JE TO PECKA). Na sestavě, skládající se z AMD 64 X2 3600+ @ 2,7GHz, ATi Radeon 1950Pro 661/708 a 2x1GB DDR2-800 single channel to jede na STŘEDNÍ DETAILY s AA2x při rozlišení 1680x1050.
    Odpovídat lze po přihlášení

alu alu je offline
    Nováček
    Registrace
    Nov 2008

zdravim, mam prosbicku- nemate nekdo nahodou zkusenosti s radeon x850xt vs. Fallout 3 ????to je stara, tak tri roky.. akorat tam jsou stare pixel shadery. oblivion jel dobre.. nevite jake jsou potreba, nebo jestli to pobezi-nejaka vlastni zkusenost?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od alu Zobrazit příspěvek
    zdravim, mam prosbicku- nemate nekdo nahodou zkusenosti s radeon x850xt vs. Fallout 3 ????to je stara, tak tri roky.. akorat tam jsou stare pixel shadery. oblivion jel dobre.. nevite jake jsou potreba, nebo jestli to pobezi-nejaka vlastni zkusenost?
    Ak ti išiel v pohode Oblivion, tak by si nemal mať problém ani v F3, ak teda nebudeš huliť detaily na maximum. Ono je to skôr menej náročné, pretože v nukleárnej pustine máš skoro iba kamene piesok a sem-tam nejaká poničená stavba, zatiaľčo v Oblivione je to xy stromov, kam sa pozrieš...

//teda aspoň si myslím, tie pixel shadery vážne netuším

Pravidelný diskutér Avatar uživatele adolfik
    Registrace
    Jun 2007

Všude sleduju, že mezi "hard-core" "veterány RPG" nemá Fallout velký ohlas

Nováček Avatar uživatele Kedlub64
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od vevericak Zobrazit příspěvek
    Ak ti išiel v pohode Oblivion, tak by si nemal mať problém ani v F3, ak teda nebudeš huliť detaily na maximum. Ono je to skôr menej náročné, pretože v nukleárnej pustine máš skoro iba kamene piesok a sem-tam nejaká poničená stavba, zatiaľčo v Oblivione je to xy stromov, kam sa pozrieš...

//teda aspoň si myslím, tie pixel shadery vážne netuším
    Tak pojede ti to v pohodě, já jel na 6600GT v 1024x768 na střední detaily s Bloomem (HDR se trochu trhalo) a bylo to plynulý.... Ovšem s těma shadery taky netušim (6600GT má pixel shadery 3)...

Občasný diskutér Avatar uživatele Martin_kukis
    Registrace
    Mar 2008

Heh tak po 3týdnech hraní můžu říct že je to pro mě HRA ROKU ))) respektive lepší jsem zatím letos nehrál ... jinak mě štvě že mi to tak po 2-3 hodinách občas spadne mám nejnovější ovladače na mojí G80 8800GTS 320MB (( a taky se mi to na vysoký detaily který mě to nastavilo kouše ale pohrál jsem si s tím a je to fajn ubral jsem nějáký ty světla a stíny a OK. a co se týká hratelnosti tak je to bomba už chodím po pustině a sbírám questy a vůbec překvapila mě ta rozlehlost ... akorát bych bral větší baťůžek ))) abych víc vecí unes je mi líto tam nechávat tolik věcí který se dají zpeněžit ;o))) BTW už strašně dlouho hledám VALUT 112 (( zatím mě nikdo neřek kde že vlastně je ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od Martin_kukis Zobrazit příspěvek
    ... akorát bych bral větší baťůžek ))) abych víc vecí unes je mi líto tam nechávat tolik věcí který se dají zpeněžit
    od toho máš repair skill, abys z 10 pušek s hodnotou 10 udělal jednu s hodnotou 500 (čísla jsem si vymyslel) .. navíc zbohatnout je v téhle hře až nechutně jednoduché a farmení všeho možného nedává, vzhledem k brzkému konci, v téhle fázi hry (bez datadisků / modů) smysl ... já za celou hru použil tak 100 nábojů... pak sjem totiž pořídli rock-it launcher a dohrál s ním celou hru .. není nad to ustřelovat enklavákům hlavy vidličkama...

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

No na mé mašine, což je v popisu, jen jsem ještě neporavil grafiku teď leadtek 260extreme a 4gb ram to jede v 1680x1050 na ultra a krásně bez seknutí, jeden problém ale mám. Nemám na to moc času, ale je to pecka

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sikil79
    Registrace
    May 2008

Zdravím. Zrovna mám Fallouta 3 rozehraného a na staré 8800GT jede v High detailech naprosto v pohodě (60FPS), ale občas se mi ale stává, že se hra začne neuvěřitelně trhat a to spíš jen při pohledu do určité oblasti (i v podzemí) a za chvíli se to spraví, nebo to spravím Save -> Load. Setkali jste se s tím při hraní někdo? Hru mám opravenou patchem v1.6, protože v1.7 s českou verzí hry zatím nefunguje.
    Naposledy upraveno uživatelem Sikil79: 04-01-2010 v 12:26

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sikil79
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Sikil79 Zobrazit příspěvek
    Zdravím. Zrovna mám Fallouta 3 rozehraného a na staré 8800GT jede v High detailech naprosto v pohodě (60FPS), ale občas se mi ale stává, že se hra začne neuvěřitelně trhat a to spíš jen při pohledu do určité oblasti (i v podzemí) a za chvíli se to spraví, nebo to spravím Save -> Load. Setkali jste se s tím při hraní někdo? Hru mám opravenou patchem v1.6, protože v1.7 s českou verzí hry zatím nefunguje.
    Tak s novou grafikou ASUS EAH5770 a flashnutým BIOSem se to zatím neprojevilo.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. fallout 3 goty
    Od bren v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-11-2013, 20:46
  2. Fallout new vegas - BSOD při použití VATS
    Od Devouver v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-01-2011, 16:51
  3. Problém se spuštěním hry Fallout 3