Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 55

Téma: Fallout 3

Pravidelný diskutér Avatar uživatele gobly
    Registrace
    Jul 2007

Co myslite vyjde uz na podzim? Teda ja se za to modlim...
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Tak já nevím, jestli se těším nebo ne. Podle mně už ten pohled z první osoby to zprzní. A Bethesda také není moje oblíbené studio, i když dělají super hry. Oblivion i Morrowind mi přijdou prázdné, bezduché hry. Ale i přesto že jsem obě hrál a patřím mezi skalní příznivce čistokrevných dungeonů, mně ty hry zase tolik nebavily.

Grafika mi přijde prázdná, což je samozřejmě způsobeno rozhlehlostí hry. Ideální bych viděl Unreal 3 engine, který dokáže vykreslit prostředí do krásných detailů a na todle by se hodil, ale prostě asi není možné s ním dělat velké lokace (náročnost).

No třeba Bethesda překvapí... zatím jsem pesimista.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele adolfik
    Registrace
    Jun 2007

Poslední dobou nevím co, si má myslet. Zezačátku bylo jasné, že to nedosáhne klasické "blackislácké" kvality, ale morrowind a oblivion, i když jsem ho nedohrál, tak přesto to byly skvělé hry. A kdo ví? Kdyby to udělal zesnulý Black Isle, tak třeba by to bylo samé opakování známých věcí. Navíc betsheda spolupracuje s bývalými členy BS a vymáčkne si tam také maximum ze svého stylu. Podle mě fallout ve stylu pohledu TES bude určitě zajímavý a jeho nový styl příjemná novinka pro hráče falloutu (nemyslím teď pubertální hráče z madbrahmin, kteří dokážou na betshedu jen nadávat, protože ve skutečnosti nemají dost silné PC. Mého podpisu si nevšímejte ).
    Jinak mě je jedno, kdy to vyjde. Hlavně ať se ta nechvalně známá zabugovanost dá v první verzi přežít a rychle přijde s dalšími patchy. A taky doufám, že to bude děláno jenom pro Visty

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sieben
    Registrace
    Jan 2007

To s těma vistama je ais ironie...nebo to nechápu

Já se těším, hlavně doufám, že když vyjde F3 tak znovu vydají edici F1&F2 abych si ho mohl koupit,chci originálky...téhle hry je CHCI..jen se nedaj sehnat bůůů

Ale moc se těším! Třeba to vyjde 14.11 na moje narozky to by byl moc krásnej dáreček

Registrace
    Jul 2007

Kdyby vydali Fallouta jenom na Visty tak pujdu do Visty . Mno jen doufam, ze to nebude krok zpet jako u FT , i kdyz musim rict, ze sem ho faral jak cyp . Ale snad ten engine bude povedenej...

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

mám trochu strach že už to prostě nebude ten starej dobrej fallout, kterej sem hrál jako malej kluk Ale nechme se překvapit...

Občasný diskutér Avatar uživatele Martin_kukis
    Registrace
    Mar 2008

Lidi vyděli jste nový videa fakt masakr pro fandy doporučuji shlédnout ... už se těším na podzim ))) Fallout bude zase na trůnu RPG ))) aspoň co oněm píšou tak to tak bude ))

Registrace
    Jul 2007

jn taky doporucuju zkouknout videa stoji za to. nejlepsi je asik oficialni trailer (nebo jak se to pise)

//EDIT: tady mate ten trailer : [nomedia]http://www.youtube.com/watch?v=rg9t7uXkLyA[/nomedia]
    Naposledy upraveno uživatelem gobly: 16-07-2008 v 11:19

Registrace
    Jun 2007

nono... ne že bych byl usmrkanej fagan , ale co zatím ukázali stojí za starou bačkoru. Snad si chtějí získat publikum, že pitomou kulkou trefenou do hlavy se mu roztrhne kus trupu a uletí mu levá noha (viz. videa). Je mi z toho pěkně na blití... Zvlášť z té zbraně, co střílela plyšáky a dokázala utrhnout končetiny....PROBOHA!!! Co to je za blbost? Spálená krajina jsou sice fajn, ale kde jsou RPG prvky? Kde je nějaké NPC, které si s vámi pohovoří atd. Teda budu držkovat po zahrání hry, ale jestli to bude vypadat takhle, tak si může jít Todd Howard kopat hrob

Registrace
    Jul 2007

njn kazdy se na to kuka inac ale ja to gamesit budu poce je to falout viz. to ze sem nedavno frkal f1 a ft..

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

No, Fallout jak ho známe už to nikdy nebude. ALE, neznamená to, že to bude špatná hra. Takhle bych to přirovnal třeba ke S.T.A.L.K.E.R.u.

Btw, pravděpodobně se mi podaří domluvit přes rodinu známého koupě Exlusive Survival Edition. Byl by zájem ? Třeba bych toho vzal víc, alespoň se podělíme o poštu a clo

Registrace
    Jun 2007

EHM!!! Za kolik by to vyšlo v přepočtu?

Registrace
    Apr 2007

Samotná hra 120 dolarů, čili podle současného kurzu 1 800 Kč. K tomu ještě pošta k rodině v USA a pošta sem + 19 % DPH. Určitě to bude do 3k, přesně to zatím nevím. Pokud bude více lidí, pošta se rozpočítá. Základní verze v ČR stojí 1 000 Kč a tyhle speciální edice se v Evropě pravděpodobně nikdy prodávat nebudou

Registrace
    Jun 2007

No a nechceš třeba počkat až ta hra vyjde. Přečíst si výhružné recenze a případně někde zahrát a potom něco objednat?

Registrace
    Apr 2007

Podívej se, já se tě neptal na názor. Já sem dával nabídku, jestli to někdo nechce brát také, když už to beru já. Jó, budu čekat a vyprodá se to Myslíš, že taková edice bude neomezená nebo co ?!

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. fallout 3 goty
    Od bren v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-11-2013, 20:46
  2. Fallout new vegas - BSOD při použití VATS
    Od Devouver v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-01-2011, 16:51
  3. Problém se spuštěním hry Fallout 3