reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Výstup z notebooku + Samsung 226BW

blueangel (17)|2.2.2008 08:17
Zdravím, koupil jsem si notebook s gk 8600M GT jako náhradu za stolní PC. K notebooku jsem připojil 226BW a nastavil ho jako primární dispej. Rozlišení je ok, ale ten obraz a hlavně to blikání monitoru. Prostě hnus!!! TO je jak z grafiky S3 před 15ti léty. Obnovovací frekvence je nastavená ok. Jinak samotný noťas má obraz jak víno a o 226BW si dovolím říct to samé. ( Tedy když je připojen ke klasickému PC, Obávám se, že je těžce odfláknutý výstup na noťasu. Nebo by mi nějaká dobrá duše byla schopna poradit, co s tím? Díky
skawagon (104)|30.3.2008 23:56
A přes co přpojuješ ten monitor? D-SUB? Používáš nativní zobrazení Samsungu (1680 x 1050 mi přijde dost záhul na notebokovskou grafiku) Zkus snížit rozlišení externího monitoru... a nebo nainstalovat ovladač monitoru (pokud něco takového máš, pokud ne tak mrkni sem: http://www.samsung.com/cz/support/productsupport/download/Model_Select2.aspx?type=&subtype=&model=226BW&fileType=DR&LSSI=%2Fcz%2Fmodule%2Fssi%2Fleft%2Flmenu%5Fmonitors%5Fmultimedia%2Esec&RSSI=%2Fcz%2Fmodule%2Fssi%2Fright%2Frmenu%5Fmonitors%2Esec)