Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 18

Téma: LightScribe

eraser

Průvodce vypalováním - LightScribe

Ako na LightScribe... - postup ako rozbehnúť túto technológiu v spolupráci s Nero
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

LS jsem již používal, už jsem udělal pár CD a asi 2 DVD, vypadá to opravdu pěkně, povrch na CD bych řekl, že je o trochu lepší...na DVD je nějaká trochu jinak udělaná ta vrstva, bo co.

Jinak zprovoznění LS je celkem jednoduché, používal jsem LG H20L, stačilo připojit mechaniku, stáhnout ovladač pro LS a pak již to zvládl Nero Cover Designer.

eraser

Áno, je to jednoduché, len treba vedieť správny postup a mať vhodné verzie, potom to ide ako po másle.

Je možné, že DVD má tenšiu vrstvu...

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Vím, že o tom tahle diskuse není, ale já jsem to nerozchodil s nejnovějším nerem 7, tak jsem se na to vybodnul a nainstaloval kromě Nero 7 taky ShureThing CD Labeler SE a ten mi funguje, takže to dál neřeším.

eraser

Dosť ľudí sa ma pýtalo, resp. referovalo problémy s kombináciou LS + Nero 7, no s tým som sa nezaoberal, stále používam Nero 6.

Tvoje riešenie je šikovným spôsobom, ako sa prípadných komplikácií zbaviť, pričom na napaľovanie používaš Nero 7.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nazdárek, taky vlastním vypalovačku LG h20l, stáhnul jsem firmware 1.01, naflashoval, nainstaloval ovladače LS a nové nero (teda teď už asi není nové - je to verze 7.2.3.2) a cover designer normálně jede a zdá se mi, že LS obrázek je lepší než v Surethingu....tak nevím, je to můj dojem...

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od petrobi
    Nazdárek, taky vlastním vypalovačku LG h20l, stáhnul jsem firmware 1.01, naflashoval, nainstaloval ovladače LS a nové nero (teda teď už asi není nové - je to verze 7.2.3.2) a cover designer normálně jede a zdá se mi, že LS obrázek je lepší než v Surethingu....tak nevím, je to můj dojem...
    Kde sehnat FW 1.01? Pokud funguje s Nerem 7, rád bych si ho taky nahrál. Díky.

Nováček
    Registrace
    May 2006

takže firmware na LG h20l je na serveru CDR, raději si přečtěte manuál flashování (musí být mechanika jako master na samotném IDE kabelu atd...) no a vyndejte cd nebo dvd z mechaniky....a spusťte flashování...jinak mě bez problémů funguje s Nerem 7.2.3.2B i cover designer.....takže hodně úspěchů....

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Teď jsem flashoval H20L z updatu, co jsem na CD, jenže bylo v mechanice....normálně to šlo uplně bez problémů, až potom mi kolega řekl, že se to tak nesmí dělat. No hlavní je, že funguje bez problémů.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeli
    Registrace
    Sep 2006

Tak sem konecne vyzkousel jak se ligtscribuje. Mel sem jedno DVD, ktery se rozlepovalo (to bych od Verbatimu necekal), tak sem si zkusil jak to bude vypadat, a vypada to celkem dobre. Ale to hlavni - jak to DVD bylo poskozeny, tak sem ho rozlepil cely a zbavil ho zaznamovy plochy, tim mi vzniklo celkem zajimavy pruhledny dyvko s obrazkem.

eraser

Teraz si ho môžeš zavesiť na krk a zahrať sa na lightscribe P.I.M.P.

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od eraser
    Dosť ľudí sa ma pýtalo, resp. referovalo problémy s kombináciou LS + Nero 7, no s tým som sa nezaoberal, stále používam Nero 6.

Tvoje riešenie je šikovným spôsobom, ako sa prípadných komplikácií zbaviť, pričom na napaľovanie používaš Nero 7.
    Ja mel problem rozchodit i kombinaci LF + NERO 7. Proto jsem take stale na Neru ve verzi 6 a nejaky drobny.

eraser

No, Nero 7 je problematické, resp. divné, ale so šestkou by nemali byť žiadne problémy, najmä pokiaľ sa použije min. verzia LS ovládača a tiež Nero 6. Čiže, ak si sosnem najnovšie updaty, ta to musí šlapať.

Nováček
    Registrace
    May 2008

Light Scribe jsem vypaloval na LG LH20 s Nerm 6, když se tahle pokazila koupil jsem Samsung 202 a s Nerem 6 jsem LS nemohl rozjet, tak jsem nainstaloval přiložené Nero 7 a LS to vypálilo vpohdě - zkoušel jsem to zatím jednou

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeli
    Registrace
    Sep 2006

Nedari se mi nejak nainstalovat LightScribe System Software 1.17.90.1, pise to ze "LightScribeService nelze spustit" kvuli "opravneni pro spusteni systemovych sluzeb". Mam Windows XP a jsem spravce. Co mam delat pro rozchozeni cmarani na media jinak nez fixou?

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Lightscribe-poraďte mi.....
    Od karamazin v sekci Optické mechaniky
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-09-2011, 20:39
  2. Jak na Lightscribe
    Od Georginek v sekci OS Windows
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 20-12-2010, 12:58
  3. SH-S223Q a LightScribe