reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Error 5024

Wlcek (379)|8.2.2008 16:54
Nevim jestli se to stalo i někomu jinymu, ale mě už u dvou her od EA.
Ta prvni byla NFS PS a ta druha teď Helgate London.
Mám systém Windows XP 32bit SP2 se všemi dostupnymi aktualizacemi, ovladač GK je catalyst 8.1 (ael to s tim asi nebude mit nic společneho).
Screenshot chyby je v přiloze.

Předem děkuji za jakoukoliv radu.

Tak ani patch 0.6 pro singlplayer na tom nic nezměnil.
Bez názvu.JPG
Janyk1 (997)|8.2.2008 17:53
V Crysis je asi podobný problém(čili hrou to zřejmě nebude) viz:http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?pid=311482
přesně stejná chyba:
johny__g (6387)|8.2.2008 18:37
Je to problém ochrany SecuROM, viz zde a zde.
Wlcek (379)|8.2.2008 20:56
Ano, na to sem taky přišel, obě stranky sme navštivil, to forum sem přečetl, a dalši taky. Ale zatim sem nenarazil na zpusob řešeni. Teda krom toho, že tam někdo radil přeinstalovat system, což se mi moc nezamlouvá.
Janyk1 (997)|8.2.2008 21:59
[QUOTE=Wlcek;88637]Ano, na to sem taky přišel, obě stranky sme navštivil, to forum sem přečetl, a dalši taky. Ale zatim sem nenarazil na zpusob řešeni. Teda krom toho, že tam někdo radil přeinstalovat system, což se mi moc nezamlouvá.[/QUOTE]
Mě taky ne už jenom proto, že se to stava vic lidem na vic ruznejch systemech, takže chyba jedné konkrétní instalace to není.
johny__g (6387)|8.2.2008 22:14
[QUOTE=Janyk1;88651]Mě taky ne už jenom proto, že se to stava vic lidem na vic ruznejch systemech, takže chyba jedné konkrétní instalace to není.[/QUOTE]

Není to chyba systému, je to chyba SECUROM, vždyť to píšu. Tohle jsem našel na jednom fóru, nepomůže to?

[QUOTE]Actually, process explorer is a well known program; http://www.microsoft.com/technet/sys...sExplorer.mspx and it appears to be on the list SecuRom does not like (it has the same problem with disc emulators and the like).

Originally Posted by Securom Support
'Process Explorer' has dumping capabilities as well as registry monitor / file monitor capabilities. This could be used to trace the behavior of SecuROM.

Therefore, we do not allow the game to start when this software is active.

We have no immediate plans to allow this software in the future.

Best regards,

SecuROM Support Team
SecuROM on the web: http://www.securom.com
or via e-mail: [email]support@securom.com[/email]


Be aware that you need to stop the program and reboot after that, because it is the (kernel level) driver that is causing SecuRom to complain.[/QUOTE]
Intri (3490)|8.2.2008 22:19
To právě nepomůže, včera jsem Wlckovi poslal program, který má aktivity Process Exploreru před SecuROMem skrýt. Bohužel to nefunguje. A Wlcek není jediný, co jsem se díval po fórech, je dost lidí, kteří s tím prostě nedokázali hnout.
Wlcek (379)|9.2.2008 01:15
@ johny__g: Ano, tohle sem taky četl. Ale jak řikal Intri, ten program co mi poslal (HidePE) moc nezabral.

Ale nejsem si teď moc jisty, co tim chtěli řict. Pochopil sem to tak, že podle nich bych musel zabranit při startu spuštěni procesu explorer.exe a pak spustit hru?? Neni to trošku na hlavu??

@ johny__g: Btw, tohle byla reakce přimo na ten přispevek cos tu citoval:

[QUOTE]Gah, omg thank you so much. I have it running on startup, so I'll have to change that. This should totally fix the problem![/QUOTE]

Asi to pochopil stejně jako já :-)
rs (104)|16.2.2008 05:06
Od čeho je technická podpora vydavatele hry?