reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vložení titulků do obrazu

Maja.movie (0)|8.2.2008 19:00
Mám tady jeden problém potřebovala bych vložit natrvalo titulky (SRT,Sub) do videa (AVI.WMW), protože ho potom budu vypalovat na DVD.Už jsem zkoušela mnoho programů, ale ty nepovolily trvalé uložení titulků ve videu.Prosííím pomooc
kocourleo (110)|8.2.2008 19:19
V obraze chceš mít titulky proto, protože tvůj DVD přehrávač neumí české titulky u videa v kontejneru avi? Jestli ano, radši kup nový DVD přehrávač a nechej titulky v externím textovém souboru. Vložením titulků do videa musíš provést novou rekompresi a ta je ztrátová a zhorší ti kvalitu videa.
Nebo chceš vyrobit klasické DVD a nevíš jak na titulky?

Pro první příad zkus třeba avidemux 2 a přes menu Video/filtry/titulky si vyber potřebný filtr. Nezapomeň nastavit znovu cílový kodek.
Maja.movie (0)|9.2.2008 12:07
Stáhla jsem program, ale nepovolilo mi to otevřít ani jeden soubor nevím proč.
jules79 (21)|9.2.2008 13:55
Při tom otevírání vypsalo to nejakou chybu, hlášku?
Ten program Avidemux, co psal Leo, to dělá taky?
Maja.movie (0)|9.2.2008 14:25
Psal že tento soubor to nepovoluje otevřít úplně u jakýhokoliv souboru co jsem tam dala
Pabler (425)|9.2.2008 19:54
Mozes skusit AVIRecomp, zopar krat som to robil, a slo to fajn
(ma to akurat problem ak je zvuk zakodovany s VBR -premenlivym bitrate-, co casto nebyva, a da sa napravit po vlození titulkov pripade audio stopu pred vkladom tituliek prekodovat na fixnu BR...)
[code]http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/ostatni/avi-recomp/?g[hledano]=avirecomp&g[oz]=1.2.3[/code]


Edit: Musel som to dat do code, nejak to zle zalomilo pred [hledano]
Maja.movie (0)|9.2.2008 22:53
děkuju mnohokrát tenhle program u mě s hudbou nemá nijak velký problém ale ty titulky tam sice nahraju ale neuloží se k tomu ani nejde Titulky-nastavení má se to nějak spustit?
robky (3195)|9.2.2008 23:02
Nie všetky formáty titulkov majú povolenú možnosť Titulky-nastavení. Jednoducho zvolíš Otevřít AVI, potom Uložit AVI, na karte Rozšiření zvolíš súbor s titulkami, na karte Fronta klikneš Přidat do fronty a nakoniec Start. Potom už iba počkáš až ti program oznámi ukončenie práce.
Pabler (425)|10.2.2008 10:30
este na prvej karte musis nastavit vyslednu velkost suboru
mozes nastavit povodnu velkost, trebars 700MB (co byva zvyklostou na 100 minutove filmy)
samozrejme cim menej tym horsia kvalita, potom to ide pridat do fronty ako spominal robky
Maja.movie (0)|10.2.2008 11:17
opravdu mnohokrát všem děkuji konečně se budu moct dívat na anime s českýma titulkama :-)
trodas (1753)|12.2.2008 20:01
Ja pouzivam VirtualDub jenze v1.8.2-pre a hlavne s import filtry na wmv, qt a pod. Asi nej je DirectShow imput filtr - prakticky co prehrajete na pocalu, to naimportnete do VDubu :D

:D
Pavel Boček (4169)|17.2.2008 04:22
Pokud jde o video pro stolní DVD přehrávač, tak na to se s oblibou (u zákeřných warezáků :D) používá ConvertXtoDVD Converter. Jen titulky musí být ve formátu .srt, jinak to nepůjde. Měl by existovat převodník ze .sub, taktéž už bych ho mohl někdy zkusit :rolleyes: