Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Rada s nákupem grafiky

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Malá šance na Vcore je v CPU features na první stránce. Jeste zkusit jestli v PCIEX options pujde nastavit 100mhz.
    Za pokus to stojí, ale bez Vcore se moc daleko asi nedostanem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

jeste by to chtelo vedet jestli se jedna o northwood nebo o prescotta - podle toho to CPU pujde taktovat (zjisti napriklad program CPU-Z). jinak pokud jsi trochu pocitacove gramotny a orientuejes se v tom, tak si precti nejaky ten clanek o OC a urcite to zvladnes. hlidej si teploty procesoru, frekvenci RAM drz co nejniz s pomalejsim casovanim (vyssi CL - 4-4-4-12 je rychlejsi nez 5-5-5-15) a kdyby jsi se daleko nedostal tak bych skusil jestli nepomuze Auto Detect PCI clock - zalezi na tom jak si to autor BIOSu vylozil, ale imho by to mohl byt PCI-lock (a jestli neni tak se bohuzel vysoko nedostanes - mozna by se jen podaril na dalsi "kulatou" hodnotu FSB - 166MHz)

mozna jeste co asi je v advanced bios - CPU Feature? mely by tam byt nejake ochrane tepelne rezimy, u P4 by to melo byt jedno, ale pro jistotu by se mohla fotka taky hodit

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Pánové zavalili jste mě tolika informacema že jste mi zaplnili zcela můj osobní hardisk.V každým případě moc dík s výsledkem se určitě ozvu.Jen doufám že se mi to uchladí.Ale určitě to zkusím fakt moc dík.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

tak jsem se o to pokusil ale asy to nepujde chce to po me nejakej klíč(u zvišování frekvence CPU) heslo bohužel nemám,docela mě to ......

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Klíč? To slyším poprvé - tak zkus reset CMOS, vypni PC, odpoj napájení, a vyndej na chvíli baterku. A proboha piš trochu jako normální člověk - asy, zvišování .....

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Rada s nakupem levneho vodnika
    Od CyberDeath v sekci Alphacool - co Vás zajímá
    Reakcí: 69
    Poslední příspěvek: 28-11-2011, 11:06
  2. 3D ZOBRAZENI 2x grafiky ???
    Od paint v sekci Grafické karty
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 22-08-2011, 17:36
  3. LSI u grafiky