reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jak na Megaupload/Megaerotic? + Rapid tipy a triky

trodas (1753)|12.2.2008 19:20
Na Rapidshare se nedají nahrávat větší soubory než 50MB (alespoň ne bez nějaké placené registrace) a tak mnozí používají megaupload. Jenže když ho navštívíte, tak zjistíte, že vám napíše že "všechny sloty na stahování z vaší země - Česká rebulika - jsou používány a že si leda máte stáhnout nějaký Megaupload toolbar" :rolleyes:

[QUOTE]All download slots assigned to your country (Czech Republic) are currently in use. Please try again in a few hours or install the Megaupload Toolbar for immediate access - with the toolbar installed, there are no more slot limitations for you![/QUOTE]

Protože většina rozumných lidí asi nechce žádnou srajdu do svého browseru, jenž bude ujídat to nejcennější místo na světě - místo na jejich monitoru - tak se objevují řešení, jako třeba tento plugin do Firefoxu v1.5 a vyšších, jenž se po instalaci a restartu FF objeví v menu Nástroje - "Megaupload 3" a před zadáním/kliknutím na link na Megaupload/Megaerotic si tento plugin zapnou na "Enabled" a rázem se z Megauploadu dá stahovat bezproblémů. Pravda, mluví to na vás španělsky :D

Řešení ale neexistuje jen pro Firefox - i Opera má řešení a snadné. Stačí navštívit nějaký Megaupload odkaz a pak jen zeditovat cookii, jenž byva typicky jedina a pojmenovana v: 1 tak, aby její jméno bylo nadále "megauploadtoolbar_visible" a value "yes" :D

A můžete stahovat z Megaupload bez omezení i v Opeře!
(je docela dobrý nápad změnit expiraci té cookie na čas třeba rok dopředu, jinak musíte tu editaci provádět každý den, což je otravné ;) )

Stejná aditace cookie pro download bez Megaupload toolbaru či pluginu je možná i v FF - plugin na editaci cookie pro FF v1.x je zde: XXX

A nová, lepší verze pro FF v1.5 a vyšší je zde: XXX
V staré verzi je třeba kompletně vytvořit cookii (starý plugin neumožní editovat jméno cookie) tak, aby její jméno bylo "megauploadtoolbar_visible", obsah aby byl "yes", doména aby byla ".megaupload.com" a cesta aby byla "/". A je dobré aby vypršela tak nejdříve za rok :cool:


A ač je to neuvěřitelné, tak někomu dělá Rapidshare problémy, takže tady je obrázkový návod v 4 obrázcích jak na Rapida:

Zajímavé návody (i na IE 6 a 7!) jsou zde: XXX

A jak urychlit Rapidshare stahování je zde: XXX
Stručně řečeno, jak to začne odpočítávat čas, tak do adresového řádku napsat a odentrovat: "javascript:alert(c=0)" a je možno po opsání kódu hned stahovat. Mě to ale hodí chybu v rezervaci download ticketu... Třeba vám ne?
Janyk1 (997)|12.2.2008 19:49
To vypadá dobře, supr návod a názornej:thumb
...No...Name... (586)|12.2.2008 20:08
[QUOTE=trodas;89722]...se nedají nahrávat větší soubory než 50MB (alespoň ne bez nějaké placené registrace)[/QUOTE]

Už nějaký rok jsem warezák,takže vím že tadyk ses trochu seknul...Na RapidShare nahraješ max 100MB.A to jak na PA(jakože Premium Account),tak i přes FREE...


No a protože mi to nedalo,tak jsem zkusil něco upnout přes FREE,bez registrace a povedlo se 85MB;)


Ale jinak dobrá práce!!:thumb:thumb:thumb

[SIZE="1"]//Radši sem nebudu dávát přímý link,abych ještě nedostal kartu:D[/SIZE]
trodas (1753)|12.2.2008 20:50
No, nevím, mě to tam posledně nechtělo ani přez RapidUploader... tak nevím. A s mým UL jsem to neměl náladu zkoušet znovu... 4096/256 - úúúúúžasné... KTV Přerov rulez :(

Na Megaupload jsem nahral i 360MB. Pres noc. Grrrr.

Ale je možný, že už ten limit zvedli. Já to fakt nezkusím znovu :)
mech13 (5526)|12.2.2008 20:54
tak nejak jsme zjistily, jak je rapidshare uzitecny, na private se ve trech slozili na premium a byly to nejlip investovany prachy za posledni dobu...
nejaka nehorazna suma to neni a ty pozitiva co z toho plynou za to rozhodne stoji

kdyz clovek neco shani tak neni nic jednodusiho nez se zeptat kouzelnyho strcka a za par minut je stazeno. DC a torrenty sux
...No...Name... (586)|12.2.2008 21:11
[QUOTE=mech13;89776]kdyz clovek neco shani tak neni nic jednodusiho nez se zeptat kouzelnyho strcka a za par minut je stazeno. DC a torrenty sux[/QUOTE]

Tak tak...mně ale nedávno premium účet došel...a nechci si ho kupovat do té doby než budu mít nový HDD na music...neni už kam to ukládat...Takže zatim tahám na FREE...
trodas (1753)|12.2.2008 22:04
mech13 - moje rec ;) Ale na druhou stranu... pokud moc nespechas, tak se to da resit take RapGetem:

Rovněž funguje na desítky (přesně 68 v verzi 1.40) dalších serverů na sdílení souborů a jejich celý a jistě překvapivě (na 200k program co se nemusí nijak instalovat, stačí rozbalit a spustit) velký seznam najdete na stránce tohoto skvělého programu.

Hlavní výhoda tohoto programu spočívá v tom, že se nemusíte "ochomýtat" stále kolem počítače a kontrolovat, kdy už budete moci stahovat další soubor(y). RapGet to udělá za vás. Můžete si, když máte rapida/jiný stahovací server zaplacený i nastavit, kolik souborů najednou to z kterého sdílecího serveru bude stahovat najednou. Samozřejmě RapGet si list vložených linků projde a roztřídí si je podle sdílecího serveru a tak na stáhnutí z Rapida nečaká a nikdy nebude čekat stahování z Megauploadu či jiného serveru (třeba Filefactory.com, ale ten jako zatím jediný mnou testovaný server nejede v verzi v1.40 i když by dle seznamu měl jet) a opačně ;)

Stručně a jasně, s RapGetem zdarma neprohloupíte a až budete ve škole či práci, či máte-li stahovací počítač jenž beží 24h denně jako já - RapGet na něj patří a linky šup do něj :p

Screenshot je pořízen večer, v době velké zátěže Rapida a stahuji zdarma, čiže rychlost se může zdát nízká, ale je stejná - spíše větší, než při použití browseru. Z Megauploadu už jsem viděl přes 360kBy rychlosti stahování a z Rapida také :p
Teď by ještě někdo mohl autora, Alexandera Shiryaeva, přesvědčit, aby udělal podporu pro Megaerotic a máme o problém méně :D
...No...Name... (586)|23.4.2008 16:03
Chtěl bych se zeptat těch co stahují přes FREE...Jak se vám líbí nové kódy?Je na to nějaký tríček?Pro ty co neví o co jde...malý příklad;)...

Někdy mi to dá docela zabrat,než přijdu jaký znak má sedící kočičku...na druhou stranu ale ubylo stahujících se stejnou IP:D.
dkas (193)|23.4.2008 16:17
Tohle je slušná haluz. taky sem na to prvně vejral jako puk, než mi došlo, co to po mě vlastně chce :)
trodas (1753)|3.5.2008 14:35
jj, zacala ta ochrana byt docela husta... by me zajimalo, jestli si s tim Universal Share Downloader (USD) vubec poradi... asi jo :D ;)

jinak update:

Na Megarotic je to úplně stejné jako na Megaupload!
Stačí vytvořit cookii s jménem "megauploadtoolbar_visible", obsahem "yes" a doménou protentokrát ".megarotic.com" - cesta zůstává "/" a expiraci také nejdříve za rok. A je to, stahujete z Megaeroticu! :D

Pro nový Firefox v3 (beta5) je na editaci/vytvoření/správu cookies super tento plugin (ostatní nejedou).
cool.user (2822)|3.5.2008 14:43
[QUOTE=trodas;119000]Pro nový Firefox v3 (beta5) [/QUOTE]
Megaupload SX funguje korektne i s FF3, staci jen v FF3 vypnout kontrolu kompatibility (zadat do url baru about:config -> najit/vytvorit boolean polozku "extensions.checkCompatibility" a nastavit ji na false.)
trodas (1753)|4.5.2008 00:20
Nez pouzivat pofiderni doplnky a nechat si na sebe mluvit brazilskou spanelstinou je IMHO mnohem lepsi si vytvorit 2 kusy cookii a je vystarano :)
...No...Name... (586)|4.5.2008 19:13
Jen doplním,že čas od času,když se RapidShare dobře vyspí,můžete narazit na "šťastnou hodinku"...



Nikde žádný odpočet a žádné číči,jen kliknete a stahujete...Kdyby tak udělaly Happy Days jako Citroen;)
eraser (0)|4.5.2008 23:48
Tie mačky sú občas pekne otravné, ale aby to časom nedopadlo takto... :)
rsfree.jpg
trodas (1753)|5.5.2008 12:44
:D ... dobry, ale... nejsou vtipky v jinem threadu? :)
pas!k (3765)|5.5.2008 12:48
Nejlepsi reseni je premium ucet za ty prachy to proste stoji ;)
...No...Name... (586)|16.6.2008 19:52
Jojo...Ale před nedávnem jsem narazil na "rapid za sms". To je podle mě docela dobrý nápad.Zvláště pro ty co mají pomalé připojení,nebo pro ty,co stahují jen příležitostně.Nejlepší je asi ta neomezená doba,po kterou jsou kredity aktivní...Před týdnem jsem zkusil koupit jen tu základních 600MB a zatím se to zdá být dobré...

Samozřejmě,na PA to prostě nemá.Měl jsem ho půl roku (z předplacenek.cz) a byla to pohodička...
Encore1106 (424)|16.6.2008 20:21
Co se týká stahování z RapidShare, já používám program RapidSpool, celkem spokojenost, nedávno zrušili i omezení platnosti. Stahuju spíš nárazově... nějakou dobu nic, pak najednou třeba 8 GB, pak zase třeba měsíc nic (internet fakt nepotřebuju zálohovat :D) a na tohle bych řekl, že mi to stačí.

Tady jsou ceny, každou chvíli se ale tarify mění, takže bych řekl, že moc dlouho tohle platné nebude:
...No...Name... (586)|16.6.2008 20:55
Pořád se člověk učí a objevuje něco nového:D...Tohle vypadá ještě o dost lépe...Takže si do toho asi taky půjdu...tedy až koupím nový disk...
cool.user (2822)|16.6.2008 21:25
tak rapidspool vypada za ty prachy fakt skvele.
astec (1823)|16.6.2008 21:41
Pročítám reakce lidí, ale nic co by vybočovalo z normálu.... Asi jo.
wapap (41)|17.6.2008 08:52
[QUOTE=...No...Name...;119322]Jen doplním,že čas od času,když se RapidShare dobře vyspí,můžete narazit na "šťastnou hodinku"...



Nikde žádný odpočet a žádné číči,jen kliknete a stahujete...Kdyby tak udělaly Happy Days jako Citroen;)[/QUOTE]

JÉÉÉ, včera mi skončil premium,tak jsem dnes po třech měsících najela na free...a happy hour :D
B3legost (11)|29.6.2008 13:46
jj, osobně stahuju hlavně o nějakých anglických svátcích či mimořádných událostech(např. 11. září) - to se celej den nečeká
Puamik (6)|12.7.2008 23:08
reaguji na úplně první příspěvek Jak stahovat z Megarotic když mám FF 2.0. Stáhnul jsem si uvedený plugin plus plugin na editaci cookies, vše jsem udělal tak jak je popsáno. Když stahuji tak musím zadat kód, musím čekat 45 vteřin, vše probíhá úplně stejně jako když jsem tento plugin neměl. V čem je to tedy jiné?
Děkuji za vysvětlení
trodas (1753)|13.7.2008 21:39
Snadne.
S pluginem to mas potrugalsky, ci jak. Takze ten jsi ani neaktivoval...

A bez editace cookie te to proste nestahuje, kdyz jsi v Ceske republice (podle IP...) ... Cize proto je treba eidtnout tu cookii, aby to nechtelo instalaci toho Megaupload toolbaru a mohl jsi stahovat, i kdyz jsi v CR. Nevim o tom, ze by ten limit zrusili... ale tedka jsem to zkousel a vypada to, ze ano!
3x hura!
Puamik (6)|13.7.2008 21:59
no právě, že já stahuji celý víkend jeden soubor za druhým a žádné úpravy jsem nedělal. Až teď po 21. hodině mně to nechce pustit dál, píše to něco o IP adrese atd.
trodas (1753)|17.5.2009 01:15
Takže protože ani RapGet 1.41 nejeví moc snahy k funkčnosti (a autor k updatu) tak jsem se zájmem dnes pozoroval kamaráda jak používá Free Rapidshare downloader. Java aplikace, vyskinovaná ale já raději klasický Windows look.

A podporující pěknou řádku serverů (rapidshare, easyshare, czshare, ulozto, depositfiles...) - co si víc přát? Instalovat se nemusí, stačí rozbalit, spustit (jede na Win2k jako na XP či Vistě) a z clipboardu pastnout list souborů na stažení... a je to vse, přátelé! (na Win spustit exáčem frd.exe)