Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 27 z 27

Téma: Jak na Megaupload/Megaerotic? + Rapid tipy a triky

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Nejlepsi reseni je premium ucet za ty prachy to proste stoji
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele ...No...Name...
    Registrace
    Aug 2007

Jojo...Ale před nedávnem jsem narazil na "rapid za sms".To je podlě mě docela dobrý nápad.Zvláště pro ty co mají pomalé připojení,nebo pro ty,co stahují jen příležitostně.Nejlepší je asi ta neomezená doba,po kterou jsou kredity aktivní...Před týdnem jsem zkusil koupit jen tu základních 600MB a zatím se to zdá být dobré...

Samozřejmě,na PA to prostě nemá.Měl jsem ho půl roku (z předplacenek.cz) a byla to pohodička...

Obyvatel SHW Avatar uživatele Encore1106
    Registrace
    Feb 2007

Co se týká stahování z RapidShare, já používám program RapidSpool, celkem spokojenost, nedávno zrušili i omezení platnosti. Stahuju spíš nárazově... nějakou dobu nic, pak najednou třeba 8 GB, pak zase třeba měsíc nic (internet fakt nepotřebuju zálohovat ) a na tohle bych řekl, že mi to stačí.

Tady jsou ceny, každou chvíli se ale tarify mění, takže bych řekl, že moc dlouho tohle platné nebude:

Obyvatel SHW Avatar uživatele ...No...Name...
    Registrace
    Aug 2007

Pořád se člověk učí a objevuje něco nového...Tohle vypadá ještě o dost lépe...Takže si do toho asi taky půjdu...tedy až koupím nový disk...

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

tak rapidspool vypada za ty prachy fakt skvele.

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Pročítám reakce lidí, ale nic co by vybočovalo z normálu.... Asi jo.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od ...No...Name... Zobrazit příspěvek
    Jen doplním,že čas od času,když se RapidShare dobře vyspí,můžete narazit na "šťastnou hodinku"...

Nikde žádný odpočet a žádné číči,jen kliknete a stahujete...Kdyby tak udělaly Happy Days jako Citroen
    JÉÉÉ, včera mi skončil premium,tak jsem dnes po třech měsících najela na free...a happy hour

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od wapap Zobrazit příspěvek
    JÉÉÉ, včera mi skončil premium,tak jsem dnes po třech měsících najela na free...a happy hour
    jj, osobně stahuju hlavně o nějakých anglických svátcích či mimořádných událostech(např. 11. září) - to se celej den nečeká

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

reaguji na úplně první příspěvek Jak stahovat z Megarotic když mám FF 2.0. Stáhnul jsem si uvedený plugin plus plugin na editaci cookies, vše jsem udělal tak jak je popsáno. Když stahuji tak musím zadat kód, musím čekat 45 vteřin, vše probíhá úplně stejně jako když jsem tento plugin neměl. V čem je to tedy jiné?
    Děkuji za vysvětlení

Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
    Registrace
    Oct 2007

Snadne.
    S pluginem to mas potrugalsky, ci jak. Takze ten jsi ani neaktivoval...

A bez editace cookie te to proste nestahuje, kdyz jsi v Ceske republice (podle IP...) ... Cize proto je treba eidtnout tu cookii, aby to nechtelo instalaci toho Megaupload toolbaru a mohl jsi stahovat, i kdyz jsi v CR. Nevim o tom, ze by ten limit zrusili... ale tedka jsem to zkousel a vypada to, ze ano!
    3x hura!

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

no právě, že já stahuji celý víkend jeden soubor za druhým a žádné úpravy jsem nedělal. Až teď po 21. hodině mně to nechce pustit dál, píše to něco o IP adrese atd.

Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
    Registrace
    Oct 2007

Takže protože ani RapGet 1.41 nejeví moc snahy k funkčnosti (a autor k updatu) tak jsem se zájmem dnes pozoroval kamaráda jak používá Free Rapidshare downloader. Java aplikace, vyskinovaná ale já raději klasický Windows look:

A podporující pěknou řádku serverů (rapidshare, easyshare, czshare, ulozto, depositfiles...) - co si víc přát? Instalovat se nemusí, stačí rozbalit, spustit (jede na Win2k jako na XP či Vistě) a z clipboardu pastnout list souborů na stažení... a je to vse, přátelé! (na Win spustit exáčem frd.exe) K stažení zde: http://rapidshare.com/files/233810169/FreeRapid.zip

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Windows 8: Windows 8 - názory, zkušenosti, tipy, triky
    Od r34ktor v sekci OS Windows
    Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 23-10-2014, 13:58
  2. Windows 8: Windows 8 - tipy a triky, nové poznatky,
    Od kevin00 v sekci OS Windows
    Reakcí: 38
    Poslední příspěvek: 19-01-2014, 22:47
  3. Windows 7: Tipy & Triky