reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Stříbrné mechaniky

Saavedro (8)|14.2.2008 22:15
Ahojte, chtěl bych si pořídit nějakou skříň s hliníkovou fasádou bez odklápěcího čela, nejspíš některého z Centurionů, ale řeším otázku, jak se k ní bude hodit DVD vypalovačka ve stříbrném provedení.
Jestli dobře zapadne, nebo jestli bude dost poznat ten rozdíl. Přecejenom kov a plast.. Naživo jsem to takhle ještě neviděl a černou bych tam dával jen nerad, to by dost pokazilo dojem. Má s tímhle někdo zkušenosti?
ICEBOSS (3435)|14.2.2008 22:20
mozna, ze cerna - uplne odlisna barva - bude vypadat lip nez spatny odstin stribrne.

osobne bych koupil skrin s dvirky, ty vypadaji dobre vzdycky. mam je na vsech PC a vubec to nevadi :)
elpsycho (1602)|14.2.2008 23:08
Mám zkušenost s se stříbrným Thermaltakem Swing + NEC 3551, kde odstín sedl vpodstatě úplně přesně. Swing má ale plastové čelo. Měl jsem za to že Centuriony taky, opravdu je to kov?:/
Saavedro (8)|14.2.2008 23:25
[quote=ICEBOSS;90546]osobne bych koupil skrin s dvirky, ty vypadaji dobre vzdycky. mam je na vsech PC a vubec to nevadi :)[/quote]

No to já bych taky rád, ale mám tu komp umístěnej dost nešťastně mezi stolem a skříní, jinam dát v tomhle pokoji nejde. A je tam dost těsně, ty dvířka bych neotevřel. A stavět midi na stůl je přinejmenším podivný

[quote=elpsycho;90553]Měl jsem za to že Centuriony taky, opravdu je to kov?:/[/quote]

No rozhodně je podle webu CM z hliníku maska u Centurionu 540 i 534, ti mě zrovna zajímají jako kandidáti.. a černá mechanika podle fotek nevypadá na stříbře zrovna nejlíp, viz třeba http://www.tt-hardware.com/img/news5/news140606_9dujour.gif
boboco (1987)|15.2.2008 00:12
Můj Centurion a stříbrnej NEC:



Není to nejlepší, ale podle mě stále lepší než drátem do oka - navíc ten vrchní plast má dost podobnej odstín. S černou mechanikou to vypadá strašně.
Saavedro (8)|15.2.2008 00:21
boboco: Moc díky, přesně tohle jsem chtěl vidět ;) Nevypadá to špatně.

Ony se ještě podle webu vyrábí i hliníkové náhradní panely přímo pro mechaniky, to by bylo asi úplně ideální, ale nic podobného jsem po obchodech nenašel, jenom záslepky Lian Li, to by asi nefungovalo
boboco (1987)|15.2.2008 00:28
Není zač.
Jinak sehnat takovýhle doplňky bývá vážně neřešitelnej problém...
Unknown26 (48)|15.2.2008 19:40
Mozno by sa to dalo vyriesit aj prefarbenim mechaniky (napr sprejom...). Ale kde zohnat nejaky sprej s idealnym odtienom...? to nvm.
Vyhodu by to malo v tom ze by si nebol obmedzeny na vyber mechaniky podla jej farby.:)
Saavedro (8)|15.2.2008 21:42
Unknown26: Možná, ale to už je trochu riskantní podnik. Asi prostě zapomenu na stříbrnou, koupím si Centuriona 534 prostě v černý barvě a je to, hezkej je taky celkem dost (respektive není úplně úděsně příšernej jako většina ostatních skříní - můj názor)
speedsnail (4876)|15.2.2008 21:55
Centurion 534 se mi taky líbí. A protože nechci perforovanou bočnici tak bych si koupil verzi s oknem.
Saavedro (8)|15.2.2008 22:52
[QUOTE=speedsnail;90772]Centurion 534 se mi taky líbí. A protože nechci perforovanou bočnici tak bych si koupil verzi s oknem.[/QUOTE]

Souhlas, beztak je jenom asi o šedesát korun dražší. Jedna z mála skříní, která ani nevypadá na první pohled jako vánoční ozdoba s pozlátkem a podle všeho má dobře vyřešený větrání.

(Vždycky jsem závistivě pokukoval po OEM skříních od Dellu a Aceru a divil se, proč ten design není nikdo schopnej aspoň trochu napodobit)
Milan Šurkala (160)|21.2.2008 23:49
Nevíte někdo proč se už nevyrábí bílé skříně? :-) Kupuju nový komp a chci tam dát mechaniky ze starého (ty jsou ovšem bílé). Kvůli takové blbosti jako je barva se mi nechce kupovat nová DVD mechanika, když se mi pak doma budou válet tři bílé a zas bílou mechaniku v černé skříni opravdu nechci. To je fakt na zabití :-)
Encore1106 (424)|21.2.2008 23:51
Bílé jako bílé, nebo taková ta slonová kost?
ioannis (99)|22.2.2008 00:16
[QUOTE=Milan Šurkala;93272]Nevíte někdo proč se už nevyrábí bílé skříně? :-) Kupuju nový komp a chci tam dát mechaniky ze starého (ty jsou ovšem bílé). Kvůli takové blbosti jako je barva se mi nechce kupovat nová DVD mechanika, když se mi pak doma budou válet tři bílé a zas bílou mechaniku v černé skříni opravdu nechci. To je fakt na zabití :-)[/QUOTE]

Ale vyrabi napriklad AKASA Zen-white, nebo CHIEFTEC MiddleTower DX-01W-D-U-400. ASUS, MODECOM, EC jich take nekolik nabizi. Je pravda, ze neni moc na vyber.
ICEBOSS (3435)|22.2.2008 12:09
[quote=Milan Šurkala;93272]Nevíte někdo proč se už nevyrábí bílé skříně? :-) Kupuju nový komp a chci tam dát mechaniky ze starého (ty jsou ovšem bílé). Kvůli takové blbosti jako je barva se mi nechce kupovat nová DVD mechanika, když se mi pak doma budou válet tři bílé a zas bílou mechaniku v černé skříni opravdu nechci. To je fakt na zabití :-)[/quote]
no... a na to je takovej figl... se koupi pixla s dvirkama a je pokoj :)
mech13 (5526)|22.2.2008 12:44
[QUOTE=ICEBOSS;93381]no... a na to je takovej figl... se koupi pixla s dvirkama a je pokoj :)[/QUOTE]

nebo cerny sprej:)
nektere skrine maji pred mechanikami zaslepku s "vratkama" pro suplik a promackavaci tlacitko - taky reseni...